Na jaki telefon wymienić SE Neo V

Witam.

Przymierzam się do zmiany telefonu. Chciałbym:

  • przede wszystkim większego ekranu: 4 - 4,3 cala

  • dobrze spasowanej obudowy (nie tak jak w Neo, która skrzypi. Ideałem dla mnie pod względem wykonania jest Wave 3, ale niestety BADA raczej go dyskwalifikuje)

  • dobrego odtwarzacza mp3

  • przyzwoitego aparatu

  • 2-óch dni pracy baterii przy umiarkowanym wykorzystaniu (40 min rozmów, 30 youtube, 10 smsów, jakaś gra od czasu do czasu)

  • obsługi Flasha w przeglądarce.

  • żeby w kieszenie nie czuć wielkiego ciężaru (cegły)

  • najlepiej Androida (wiadomo, sporo przydatnych aplikacji).

Na razie wpadły mi w oko następujące modele:

  • LG Swift 2x (ale to niestety LG)

  • HTC Evo 3D

  • LG Swift 3D

  • SE Arc S

  • HTC HD 7

  • Galaxy S i Galaxy S Plus raczej odpadają, nie dostaną aktualizacji do ICS. Myślałem, także o Galaxy S2, może coś by się udało znaleźć z gwarancją.

Podsumowując, LG mają niezłą cenę w stosunku do możliwości, ale to niestety LG. Arc S, ładnie wygląda, ale materiały takie sobie i pewnie śliska obudowa, więc może mi uciekać z rąk (tak mam z Neo-nówką). Oba HTC dosyć ciężkie, ciekawe jak czuć taką wagę w kieszeni? Dodatkowo HD 7 ma Windowsa, ale ciekawy wg mnie wygląd.

I najważniejsza kwestia: budżet maksymalny 1200 zł.

Proszę więc o pomoc i wypowiedzi osób posiadających te telefony. Może ktoś zaproponuje jakiś inny model?

Za 1200zł dostaniesz nowego evo 3d (który moim zdaniem jest najlepszy spośród tych co wymieniłeś).

Ewentualnie możesz szukać używki htc sensation (ma mniej ramu niżevo ale dużo lepsze wsparcie ze strony xda!) lub SGS2. Na gwarancji powinieneś bez większych kombinacji wyrwać.

http://www.theandroidsoul.com/cm9-cyanogenmod-9-for-galaxy-s/\

Już jest… :slight_smile:

Z tych co wymieniłeś to Swift 3D i Arc S. Ew. SGS.

Jakby nie patrzeć tak jak napisałem za 1200zł autor dostanie nowego htc evo 3d.

Z wyżej wymienionych tylko lg 2x ma do niego start (ale tegra jest mniej wydajna niz adreno 220) i wsparcie lg a htc (zarówno oficjalne jak i nieoficjalne) dzieli przepaść na korzyść htc (a to bardzo ważny czynnik moim zdaniem).

Miałem tego lg jakiś czas. Bardzo fajny telefon ale jako alternatywa dla SGS czy arc s. Skoro budżet masz jaki masz to evo (chyba że chcesz używkę, to sgs II możesz wyrwać na licytacji).