Na jaki telefon zmienić Motorolę Milestone?

Witam, posiadam dwie Motorole Milestone i jedna chce zmienić na jakiś inny.

Od telefonu oczekuje dość dużego ekranu o dobrej jakości z obsługą multi-touch, aparatem min 5Mpx, Wi-Fi, obsługą Flash (tak jak i w moich motorolach) i dość dobrej jakości wykonania oraz system operacyjny myślę że najlepiej android.

Co do ceny to coś w granicach 700zł (to górna granica) oraz oczywiście może być używany.

Macie może jakieś propozycje dla mnie bo ja już nie wiem?

SAMSUNG GALAXY ACE GT-S5830

Według mnie milestone zamieniać na Ace - nie warto. Sam zamieniłem MM na Galaxy S i jestem zadowolony. Nie jest to może takie wykonanie jak MM ale pozostałe rzeczy są jak najbardziej na duży plus w porównaniu z MM.

@sosen86 a jak jest z czułością ekranu w Galaxy S? Chodzi mi o to jak się pisze na klawiaturze ekranowej.

I jeśli możesz podaj swoje odczucia i może jakieś większe różnice na plus i minus co do zmiany właśnie z MM na SGS

z góry dzięki

Szybkość działania - da się zauważyć zwłaszcza jeśli chodzi o sytuację po dłuższym użytkowaniu MM bardziej zaczyna mulic niż SGS

jakość wyświetlacza (jakość kolorów, widoczność w słońcu - tutaj lepiej prezentuje się SGS), dotyk również znakomity i pisze się świetnie (ja osobiście korzystam z klawiatury swype. MM jakość dotyku również dobra natomiast kolory widoczność w słońcu w porównaniu z SGS dużo gorzej. Większy wyświetlacz w samsungu również swoje robi. Wygodniejsze przeglądanie stron.

Bateria wg mnie też lepiej trzyma w SGS. Z minusów: brak klawiatury sprzętowej (chociaż ja praktycznie nigdy z niej nie korzystałem. W MM zawsze pisałem na klawiaturze swype na której da się pisać o wiele szybciej niż sprzętowa. MM lepsze wykonanie. SGS bardziej plastikowy i lekki (co na początku było minusem a teraz już się przyzwyczaiłem). SGS jeśli chodzi o wygląd - troszkę inaczej wygląda (trochę w stylu iphone) ale jak się już przyzwyczaimy to telefon jest naprawdę ok i warty swojej ceny. Ja SGS kupiłem za kwotę 800 z gwarancją ponad rok który był kupiony w MM czyli bez simlocka i innych zbędnych dodatków.

Dzięki wielkie muszę pomyśleć jeszcze mam nadzieję że moją MM sprzedam w dość dobrej cenie i dużo nie będę musiał dokładać.