Na jakich emulatorach gracie i w co?

Ja mając trzydzieścipare lat psułem na okrągło coś i dopiero teraz sam konserwuje system,naprawiam,instaluje a i części wymieniam itd.itp.Wszystkiego trzeba się nauczyć.Jeden to pojmie w pare miesięcy drugi w pare lat a trzeci nigdy(są ludzie którzy mają alergie na tle komputera-znam ich osobiście) :lol:

Ja uwielbialem grac w mario i w tanka na pegazusie to bylo cos :smiley:

Mam Pegasusa. I jeszcze C64… Achh… :smiley:

A ja gram w to

Emulatory:Xbox (jest orginalny ze szwecji)

Gry:Nascar 06: Total Team Control

to zawsze mnie to ciekawilo… emulator orginalny… i to ze szwecji! uuuu wypas… i czym on sie rożni od nie orginalnego np. z usa? moze kwestie orginalnosci zostawmy ale chodzi mi o jego pochodzenie…

ehh ja zaczynałem od takiej czarnej skrzynki, nazwy tez nie pamietam, ale ona miala chyba ze 4 uziki :smiley: i uwaga! aż 3 gry w pamięci! pierwsza pixel gra z pixelem i kreska na srodku ekranu czyli stary poczciwy ping pong :smiley: druga to było cos podbne do tetrisa… trzecia latało sie jakims samolotem i omijało kominy… :smiley:

potem przyszedł czas na pegazusa… czyli mario, contra, i ogolnie było tam w pamięci 300 gierek tzn. gier było 25 tylko ze z róznymi ustawieniami :stuck_out_tongue:

nastepnie był Atari 800 XL :stuck_out_tongue: to już był wypas jak na tamte czasy… chociaz koledzy mieli juz PC 486 :wink: tylko ciekawe czemu do mnie przychodzili grac na 8bitowcu? :smiley:

na a potem to juz przyszedł PC :stuck_out_tongue: ale to juz nie na temate bedzie…

obecnie zastanawiam sie nad kupnem konsoli PS2… potrzebuje czegoś “niedrogiego” do filmów,muzyki i od czasu do czasu popykania w jakies tam gta czy cos…

zabawa w archeologa ? :mrgreen:

Ja mam emulatorek pogasusa i grywam w Dizzy i Robin Hooda.

Kupcie sobie Xbox’sa :wink: .Widziałem na allegro :mrgreen:

Gram na zSNES w Mario albo rpgi typu chrono trigger :smiley: inne gry typu Contra 3 :smiley: hehe :wink:

Ja aktualnie gram na VisualBoy Advance.

Zazwyczaj w Pokemony lub NFS.

Kiedyś chciałem grać na emulatorze ePSXe ,ale Gran Turismo 2 odpalało do momentu wybrania opcji Arcade ,czy innej. :roll:

Ile szukałeś aby odnaleźć ten temat :? ?

Co do tematu :arrow: MariO :slight_smile:

5 min :mrgreen:

Rubber duck a co to jest ten Twój Emulator:Xbox :lol:

jak wiesz co to PS2 to sie domyślisz :mrgreen: