Na jakich emulatorach gracie i w co?

Ja osobiście nie,chociaż jeszcze niedawno pograłem przez chwilę w Gran Turismo 2 na Playstation-1.Za to moje córki zagrywają się na emulatorze Nintendo64 oraz Playstation-1 w “Zelde”,“Mario Kart” oraz “Final Fantasy VII” :smiley:

Można rozszerzyć topic o temat:Czy oprócz kompa mam jeszcze co innego do grania(chodzi oczywiście o konsolę a nie gitarę :stuck_out_tongue: )

Grałem swego czasu chwilowo w tekena3. Emulator PS.

Nie chwilowo tylko z obłędem w oczach.Jak miałem samą konsolę naparzaliśmu się na dwa pady z córkami,he,he,he :smiley:

Przepraszam ale tam nie powinno być “Grałes” tylko “Grałem” :smiley: :smiley: :smiley:

Przepraszam za pomyłkę :wink:

Żaden problem.Przy okazji i ja wypowiedziałem się na temat tego tytułu?Zajefajny! !!

kerimus spytaj sie lepiej na jakich niegrywam

konsolki sa The Best i giery na nich

od N64 po GameBoy Advance

itd.

Grant Turismo, Resident Evil ,Evil Cry ,Zelda64, Chrono Cross

ISS Pro Evolution, Dino Crisis, Metropolis Racer, Virtua Tennis ten z Dreamcasta >>itd. cale tony super produkcji

Teraz jak się nudzę to włączam starego Pegazusa :smiley: i rypię w Kunio Kun’s Nekketsu World Cup

Gran Turismo i Resident Evil na PSX to moje “numer 1”! !!

Mmm…ja zaczynalem grac juz na Commodore C64…ahh to byly czasy…nastrajanie przez tate kastey w magnetowidzie :slight_smile:

Ale byla zabawa…

Potem przyszedl czas na Super Nintendo…na tamte czasy to tak jak dzisaj XBox albo Ps2…w kazdym razie Super Mario byla swietne…

Nastepnie przyszlo Nintendo 64…pierwsze doznania w 3d…ahh…pierwsza gry na 64 to Mario64 i Wave Race…ale zakochalem sie w Zeldzie…jak ja bym zagral w Zelde…Na emulatorze to nie to samo…Goldeneye ktory zrobil kariere i do dzisiaj sie o nim glosna mowi…Perfect Dark…a’la Goldeneye…ten kto mial N64 nie mogl przjsc obojetnie kolo takich tytulow…na N64 bylo mnostwo tytulow w ktre do dzisiaj bym zagral z mila checia…

Potem przyszla pora na PSX…(stare szare pudla z otwierana klapka :slight_smile: )…

jak to na PSX: Gran Turismo , Syphon Filter .i wiele innych tytulow ktore byly warte spedzania dlugich godzin przed telewizorem…

Nastepnie byl Dreamcast…ahhh…ten to pokazal…piwerwszy z grafika 128 bitow…to byl szok w tamtych czasach…gry do dzisiaj na Dreamcasta sa ladniejesze niz na Ps2…na Dremcasta byl najlepszy Shenmue…gra ktora przeszlem z 15 razy od dechy do dechy…nic mi nie umkla…

Nastepnie Ps2 . ktorego posiadam do czasow obecnych i jak narazie najwieksze wrazenie sprawil(o) na mnie Gran Turismo , Burnout , WRC…i wiele innych…Ci co sie znaja beda wiedzieli o czym mowie…ale Ci co sie nie znaja niech poszperaja na necie…

Zycze Wesolych Swiat :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue: :smiley:

Szkoda,że nie ma jeszcze porządnego emulatora na PS2. :frowning: Tylko pytanie:Jaki komputer to uciągnie,żeby chodziło w miarę płynnie i ładnie wyglądało.Na moim Athlonie 2500+ dopiero teraz ładnie i szybko chodzi Nintendo64 i PSX.Tak,że dopiero komputery nastepnej generacji będą dobrzre emulować PS2 :?

Czy to jest taka piłka nożna co jakieś moce sie wykonuje i ludki moga na siebie wstakiwać

Jeśli to ta to zazdrzoszcze ci ja swojega PEGAZUSa oddałem w tamtym roku młodszej siostrze ciotecznej i wstyd 2 tygodnie był i juz popsuty am iałem go chyba od 3 czy 4 lasy podstawowej zero poszanowania dal prawdziwego sprzetu :frowning:

Tak go widocznie oceniła,jako szmelc.Dziewczyna ma oczy i widzi w co i na czym się teraz gra dlatego zdecydowała,że najlepsze zastosowanie Twojego prezentu to pod młotek albo rzut Pegasusem w ciotkę :stuck_out_tongue: :lol:

ja grałem w dragon balle wszelakie na gba i w rożne

ja grałem w dragon balle wszelakie na gba i w rożne gieery na gba

Acha ! Przypomniałem sobie jeszcze Tank czyli battle city z pegasusa :smiley:

Te czołgi są super :D:D:D

Ja na pegasusie pykałem ostro w mario tank i w księge dżuingli(mogli i te klimaty) wypasiona to była gierka … Na kompie emulowałem gran turismo oczywiście :smiley: i harvest moon( kto wie co to za gierka może się śmiać, ale ona naprawdę mi się podobała i teraz w nową wersję 3d!! by sobie zagrał na ps2)…

A przed Pagasusem to było jeszcze takie dziwadło(czarne cuś)i nie wiem jak się nazywało(może mame) i to była chyba pierwsza konsola na polskim rynku jeśli się nie mylę :shock:

I pomyśleć,że dzięki tym ustrojstwom dzieciaki zamiast się bawić na podwórku to ciągle przesiadują w domu :frowning:

Teraz poszła do 3 klasy i może popełniłem błąd dając jejtak dobry sprzęt bo ona zasługuje na gierke z tarku za 15 zł co sie na ekranie kwasraciki ruszają

Ty popełniasz ten sam błąd w ocenie co starsi wobec 15-20 latków!Nie doceniasz ich intelektu.Moja córka mając 3 latka włączała kompa i uruchamiała z pulpitu gre a ty piszesz o pannicy 8 letniej! !!

Być może ale jej tata mój wujek oraz chrzestny kupił jej komputer

minimum raz na tydzień coś popsuje usunie i tylko chyodze naprawiać