Na jakich kartach graficznych działa nfs Carbon

podaj dokłądną nazwe karty graficznej bo w testach one są słabiutkie od 7600 gs a w testach szkoda gadac podaj nazwe i sprawdze to uwieże :mrgreen:

Z tego co wiem, to jest demo jednak tylko na PS2, ponieważ zostało wykradzione z EA, tzw. “leak”. Szukałem, jednak na PC jak narazie niema nic. Domyślam się, że demo na PC, będzie z miesiąc może dwa przed premierą.

super4634 , a kogo to obchodzi ? Czy Twój post wnosi coś do tematu ? Zastanów się następnym razem jak coś napiszesz. To nie jest kącik przechwałek.

Co do FEAR’a, to nawet mi nie idzie na full, a karte mam mocniejszą niż Twoja i to znacznie, także nas nie nabierzesz :wink:

nie wpieniajcie mnie! !!

Dobra,dobra…chodzi ci na max :mrgreen:

a na savage 16 mb pojdzie ?? , chwalicie sie tymi kartami a ta gra to bedzie niewypal taki jak MW :confused:

A ja myśle że to będzie kolejny underground tylko że z policją ale i tak chętnie pogram.

zobaczymy jaka grafa będzie już nie moge się doczekac a w styczniu już kompa zmieniam to pogram na maxx detalach na lcd sony 19 calowym narazie to marzenia :frowning:

na tych samych co poprzednia/e cześć/i

Skąd wiesz, jeśli moge zapytać :wink: ?

Skoro NFS UG1 chodził na GF2, a MW tak samo, więc jest mała szansa, że się coś zmieni :stuck_out_tongue: Ale i tak mi starczy 640x480 + bajery przy samochodzie + AA :mrgreen:

Male masz wymagania…

UrBaN skad wiem? Bo to NFS nic ciekawego ani odkrywczego dodac juz praktycznie nie mozna, wiec tylko zmieniaja trasy, ulepszaja “fizyke” i modele samochodów i to wszytko, wiec wymagania z wersji na wersje nie są aż tak odległe…

Niby tak ale kto wie.

Bo skromny jest :stuck_out_tongue:

Ludziska taki problem wejsc na strone NFS i zobaczyc wymagania :stuck_out_tongue:

Zalecane

System operacyjny: Windows XP

Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz lub Athlon64 3000

Karta graficzna: Geforce FX 5700 lub Radeon 9600 lub wyższa :mrgreen:

CD-ROM: CDRom 52x lub DVD Rom 16x

RAM: 512 MB RAM

Minimalne

System operacyjny: Windows 98/2000/ME/XP

Procesor: Pentium PIII 800 MHz lub AMD Athlon

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 2™ lub ATI Radeon™ 7000 lub wyższa

CD-ROM: 4X lub szybsza

RAM: 256 MB RAM

I te wymagania nieulegną już zmianie? Jak tak to mój kumpel się ucieszy (fan nfs), bo ma dość słabego kompa. Rzeczywiście to nie będzie przełom.

Ta gra ma być wydana chyba tylko na DVD

myślicie że ge force fx 5500 2565 mb będzie miał problemy ??

o człowieku masz potwora :smiley:

Co do twojego pytania to pojdzie ale nie na max oczywiscie :wink:

może się machnął i walnoł byka :slight_smile: