Na jakich kartach graficznych działa nfs Carbon

FX serja zawsze miala problemy.Najbardziej skopana rodzina GF.

Złączono Posta : 19.09.2006 (Wto) 2:37

NIE OFICJALNE

Mysle , ze nie pograsz na minimum w 640*480 bo FX5500 to papierowa grafa z papierowym PS/VS. Ona jest duzo slabsza od FX5200U(300/600) a wiemy , ze ten to tez nie demon… :mrgreen:

Zreszta. Zassij demo NFS-MW. Odpal i zobacz. Jesli pojdzie to moze odpalisz Carboan , w co watpie. Demo ma 500Mb.

Zalecane

CPU: 3.0 GHz

RAM: 1024 MB

VGA: 256 MB (!)

DirectX: 9.0c (9.1)

system: Windows 2000/XP/Vista

Minimalne

CPU: 2.0 GHz

RAM: 512 MB

VGA: 128 MB

DirectX: 9.0c (9.1)

system: Windows 2000/XP/Vista

i co :mrgreen: to jest oficjalne :stuck_out_tongue:

Te wymagania raczej nie są dobre… Chyba, że mój celeron tak mi obniża wydajność :? 512mb, radek9600pro 256mb, celeron 2.6ghz i co? NFSMW chodzi mi z prędkością 20fps na detalach

:?

a pojdzie mi na tym kompie?

Intel Penitum IV 2.6 ghz

GeForce Fx 5200 128 mb :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Kingston 512 ram (400mhz)

Chyba pójdzie, ale bedzie przycinac.

Zapomnij.

Mam kompa do netu , ktory jest mocniejszy od twojego , grafa tez szybsza bo nie zwykly FX tylko 5200U(300/600 i na minimum w 640*480 Demo Hitmana 4 nie szlo. Byly takie zwisy i zwolnienie , ze nie ma sesnu psuc sobie zabawy. Druga strona jest jednak to , ze jakbym sie uparl to da rade , bo Hitman to nie dynamiczna gierka. Sa podobno jakies pacze , ale watpie w to. FX to szmelc…jeszcze do tego zwykly.

Czy pójdzie mi NFS: Carbon?

Celeron 2000MHZ

Radeon 9800 PRO 256MB

768 DDR RAM

Mam takie pytanie po za tematem bo nie chce zakładać nowego:

kiedy wyjdzie carbon na ps2 czy 2 listopada?

i teraz tacy delikweci jak krzychu13 bede co chwile pytać czy im gierka pojdzie :lol: ludzie zacznijcie myślec sami…

ja mam radeona x1600 pro to mi spokojnie powinnien pujsc bo jak most wanded smigalo z max detale i fajnie sie swiecilo wszystko

Moze ktos jasno napisac czy Carbon odpali na ATI Radeon 9550 128MB 128bitTV/DVI??

Jesli nie to za jaka karte trzeba się rozglądac? ( Płyta to MSI K8T NEO-FSR)

Krzysiek21 odpali, mam taka sama :wink: i jak MW chodzilo to C też będzie…

mi odpalił MW prawie wszystko na minimum i bez zawisow. To Carbon pewnie tez pojdzie :stuck_out_tongue:

No nie wiem >> czy tak to widze pięknie>> :-o

[quote name=CwAnKi <@>]

No nie wiem >> czy tak to widze pięknie>> :-o

Mi w NFS: MW (konfig kompa jest w opisie) mało kiedy się tnie. Więc jaki wniosek?

Mi w NFS: MW (konfig kompa jest w opisie) mało kiedy się tnie. Więc jaki wniosek?

_________________

PŁYTA GŁÓWNA: Shuttle AK12; PROCESOR: AMD Duron 750MHz; PAMIĘĆ RAM: 3x128MB; DYSK TWARDY: Samsung 30GB; KARTA GRAFICZNA: GeForce 2 MX/MX 400 32MB; ZASILACZ: Tracer 400W

Na takim kompie ci sie nie tnie >> :shock: >> Nie wiem co myśleć> :-o

CwAnKi <@> nie było powiedziane jakie detale ;]

Wszystko na minimum. Grafika strasznie okaleczona, ale da się grać.