Na jakich stronach warto kupić temat do Wordpressa?

Czołem!

Chcę odświeżyć bloga i szukam nowego tematu na Wordpressa. Zakupiłem na stronie themeforest.net i temat okazał się bardzo słaby. :frowning: już 14 dni borykam się ze zwrotem pieniędzy.

Może macie jakieś sprawdzone strony?

sprawdź https://www.templatemonster.com/

To nie jest kwestia sprawdzonych sklepów z themami. Ten na którym kupiłeś jest jednym z topowych. Problemem jest to, że znaczna część motywów pomimo iż jest płatna jest kiepskiej jakości. Dlatego ich nie lubię i w ogóle nie bawię się we wdrażanie takich potworków bo to często wyjdzie drożej niż stworzenie dedykowanego szablonu.

Jeśli chodzi o zwrot to z tego co wiem (na podstawie wątków zakładanych przez osoby, które kupiły motyw i im nie przypasował, na które trafiam co jakiś czas w różnych miejscach, ale ich nie śledzę bo to nie jest coś co mnie interesuje) to zwrot w tym przypadku zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli autora. Jedni zwracają, a inni nie, jeszcze inni decyzję podejmują losowo.
To jest produkt cyfrowy i nie ma tutaj 14 dniowego okresu zwrotu, tego typu produkty są wyłączone z ustawy (i dyrektywy UE) o 14 dniowym zwrocie towarów zakupionych zdalnie.

1 polubienie

Ja miałem podobny problem z themeforest.net … nie udało mi się odzyskać pieniędzy.

Odzyskałęm pieniądze. :slight_smile: Kupiłem nowy szablon.