Na jakich wymaganiach chodzi undergrand 2

Na jakich wymaganiach chodzi wam undergrand 2(jaki kompa do jakich detali i rozdzielczości???) bo ja mam kompa Athlon 2800+, 512 ddr, geforce FX 5700 128 mb.Na takim kompie zacina mi sie on na średnich detalach i rozdzielczości!!!Poza ty m mam najnowsze sterowniki do grafy. pomocy, piszcie tylko na serio.


Zmiana tytułu

Asterisk

Przenoszę do działu Gry

mi chodziło na athlonie 2500+, 256 ddr, gffx 5200 128 mb i nic się nie zacinało.

Moze inny proces zajmuje zbyt duzo pamieci ram lub uzycia procesora. Zpbacz w menadzerze. :wink:

u mnie chodzi na athlonie 1,7, 512ddr, radeon 9200 se, niazle chodzla na 256 ddr, pozdrawiam

Ja mam win98SE, karte ATI radeon 9200, 256 RAM i procek 750Hz I mi sie tnie na max grafa, czy to wina procka?

Na 1. miejscu to wina procesora.

w zadnym wypadku. 2.8 ghz to z łatwoscia powinno wystarczyc. Jak tu inni koledzy sie wypowiadali i na słabszych chodzi gra

:wink:

twoje rozwiazanie to najnowsze sterowniki czyli Catalyst’y 4.12, mi to pomoglo sadze ze i tobie powinny pomoc.

http://www2.ati.com/drivers/wxp-w2k-ccc … h-only.exe

to bezposredni link do tych sterownikow. Pozdrawiam

Chodziło mi o post dafneja, Serek.

ale to nie jest 2,8 ghz tylko 2800+ czyli taktowanie cos ok 2GHz :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

O własnie, tego jeszcze zapomniałem dodać

Wielu osobom tak się wydaje, co nie? Juz kiedys rozprawialismy ze to niezly chwyt margetingowy? :expressionless:

Mi na takim sprzęcie jak mam w podpisie elegancko chodzi na najwyższej rozdziałce i jest git :smiley: tylko mi ten RAM trochę wydajność kompa wali :? Ale co tam :wink: dziura a co do twojego problemu to może się przesiadłeś z ati i windowsa nie zainstalowałeś :?

ja mam win XP2000+sp2 procek 2000 256 ram karta graficzna geforce FX 4 128mb

Ja mam win2k pro + service pack 4, Duron 801 Mhz, 512 DDR RAM Kingston, GeForce 2 MX 100/200 32 MB i w NFSUII gram na rozdzielczości 1024x768 i na średnich szczegółach - gra chodzi jak marzenie, nic się nie zacina :smiley:

Jest sp4 w ogole??

Tak - do Windows 2000 :slight_smile:

mam athlona 2400+ i mi tylko przy kamerze kierowcy zacina a gdy mam od tylu z daleka to normalnie chodzi ;d;d

ja mam: athlona 3000+; radeona 9600; 512 ramu; w grze wszystko procz rozdzielczosci 1024x768 wszystko jest na maxa i chodzi bez najmniejszych problemow :smiley:

Tu akurat nie ma sie czemu dziwić

:wink: