Na jakiej stronie kupię oryginalne słuchawki do Sony Eric k7

Mam problem z zakupem słuchawek do Sony Ericsson k750i.

Zamówiłem na allegro gdzie w opisie były do k750i, przyszły z naklejką do k750 i nie pasowały.

Zamówiłem w sklepie izigsm gdzie też pisało do k750i, przysły z naklejką do k750 i dalej nie pasowały do wtyczki.

Gdzie mogę kupić oryginalne słuchawki do Sony Ericsson k750i, proszę podać stronę, może Ktoś dysponuje takowymi i sprzeda.

Pozdrawiam i Dziękuję.

Bartek29 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Tutaj znajdziesz wysokiej jakości zestaw słuchawkowy Sony Ericsson k750i za dobrą cenę. http://sklep.globalgsm.pl/pl/p/HF-stereo-muzyczne-Sony-Ericsson-K510K750K800/6076 . Pozdrawiam

musisz szukać HPM-64 (oryginalne takie były w zestawie) ale dziwi mnie to bo ogólnie słuchawki SE z tym szerokim wtykiem są kompatybilne ze sobą i np słuchawki od K800 powinny pasować do K750. Na pewno je dobrze wkładasz? z tego co pamiętam to je się pod kątem wkładało

mogą byc nie kompatybilne … znam taki przypadek bo mam akurat telefony innej marki i wyobraźcie sobie że oryginalne sluchawki Samsung Wave s8500 nie pasują do Samsunga Galaxy Ace oraz Samsung Galaxy S2 i odwrotnie … mimo ze jest " jack " który jest oryginalnym wejściem/wyjściem no ale nie stety mikrofon zakłóca dzwięk do sluchawek a wyglądają identycznie , jedyna różnica to w kolorze Jack te paski białe - dla s2 i Ace a czarne dla wave s8500 … gdybym nie miał tych modeli to bym nawet nie wiedział ze nie współpracują ze sobą … osobiście powinno być jak masz jack to kazde z jack powinny działać - ale tak nie jest :frowning: