Na jakiej zasadzie działa hybryda w laptopie?

Cześć mam pytanko, w laptopie mam dwie karty graficzne: zintegrowana HD 3200 i dedykowana HD 4570 512MB, powiedzcie mi czy jeśli włączę hybrydę to gry będą lepiej działać czy mimo wszystko laptop w grach i tak korzysta z dedykowanej? I jeszcze pytanko, czy gry na windowsie 7 standardowo korzystają z dx 11? Bo fifa 11 strasznie mi działa na laptopie (chociaż wedle strony z rozpiską mobilnych kart powinna działać płynnie) czy to jest uzależnione od DX?

ja u siebie, w panelu sterowania grafiką wybieram jaki program ma używać jakiej karty graficznej, czyli np. biurowe zintegrowana a gry dydykowana

Tak, ale mi nie chodzi o to, tylko czy te dwie karty mogą działać jednocześnie, coś jak crossfire. I oczywiście chodzi mi czy DX ma wpływ na płynność gier. Bo wiem o tym że karta mocna nie jest, ale chciałbym żeby chociaż ta fifa chodziła płynnie.

Nie, tylko jedna naraz może pracować. Sprawdź czy przypadkiem nie odpala Ci się na HD3200 zamiast HD4570.

A wersja DX’a - jaką programiści zaimplementują i jaką sprzęt/system obsłuży z takowej korzystać będzie

HD 3200 jest wyłączony, cały czas korzysta tylko z HD 4570 dlatego pytam, jak to działa bo myślę czy nie włączyć.

Zintegrowana grafika ma służyć oszczędzaniu energii, gdy komputer nie jest podłączony do zasilania i gdy nie jest potrzeba wykorzystywania mocniejszej (dedykowanej) grafiki.

Zobacz jeszcze w ustawieniach gry (jeśli to możliwe), z jakiej karty graficznej korzysta, mimo, że system korzysta z 4570

Poczytałem po forach i mówią że to normalka z fifą, jedyne wyjście pes 12 ;] no i działa miodzio. Chyba się dowiedziałem wystarczająco. Można zamknąć.