Na jakim napięciu GTX 1660Ti może działać z taktowaniem 2000 MHz?

Tak jak w temacie, ktoś ma tutaj GTX 1660 Ti i manipulował krzywą napięć?
(Możecie się podzielić swoimi wynikami pisząc model karty i osiągi)

… take na marginesie tematu, to wiesz, ze 1660toi się róznią pomiezy sobą, wiec warto podać model. :wink:
Po drugie, naprawdopodobniej błędnie, zakąłdasz, ze karta moze działac z zegarem 2000. Z tego co widac w sieci to owszem udaje sie dobić, ale kosztem bardzo duzego wzrotu mocy. Test karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Najtańszy Turing w akcji (ithardware.pl) :slight_smile:

Sprawdź ile się uda uzyskać z twojego egzemplarza bez ruszania napięć, jak zaczniesz je podbijać temperatury też ci podskoczą.

właśnie dlatego pytam czy ktoś zrobił 2GHz na 1V

Ale masz świadomość tego że każdy kawałek krzemu jest inny i do każdego trzeba podejść indywidualnie?

WIEM, ale ja pytam na forum i proszę o odpowiedzi na temat, użytkowników tego GTXa konktetnie

Jakiego, KONKRETNIE?
Kilka postów temu zwróciłem Ci uwagę na np. różnice w chłodzeniu, do teraz nie podałeś nawet o jakim modelu mówimy… :wink:

Tego jednego GTXa masz tylko ty.
Jak nie rozumiesz ciągle to zastanów się dlaczego tylko niektóre procesory da się podkręcić powyżej pewnej granicy?
Wiesz co to " silicon lottery"?

A czy moje pytanie było, jak podkręcać MOJEGO GTXa czy ogólne? No właśnie, to jest ogólna dyskusja na forum i chcę poznać wyniki forumowiczów.
Nie widzę problemu, aby ktoś napisał “ja w swoim ASUSie osiągam tyle i tyle”

Co ci da ta wiedza?
Poszukaj rekordów kręcenia GTX1660ti, da ci to jedynie wiedzę ile ktoś wycisnął ze swojego konkretnego egzemplarza.
Ty na swoim możesz uzyskać mniej albo więcej w zależności od konkretnego kawałka krzemu.
Pytasz o coś co przypomina porównywanie doświadczeń z pierwszego razu.

A co Ci da wiedza co mi da ta wiedza?
Nie jesteś użytkownikiem tej karty, nie masz odpowiedzi na zadane pytanie, nie twórz offtopu w temacie. Proszę.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ale ja nie szukam pomocy… moja karta już pracuje na odpowiednim napięciu i podkręceniu, mam dość dobrą sztukę. I po prostu otworzyłem dyskusję na forum, gdzie inni mogą się wypowiedzieć.

Zauważ, nigdzie nie pytam jak mam ustawić swoją kartę. Po co nadinterptetowujecie?

Bo tak sformułowałeś pytanie w tytule…

Mój znajomy ma MSI ustawionego na 2010 MHz, ale nie wiem na jakim konkretnie napięciu. Chyba coś koło 1,025 V

Nigdzie nie napisałem “Jak mam podkręcić swojego GTXa 1660 Ti?”, nie podałem modelu itd.
O co swoją drogą pytałem już w tamtym roku ( 1660 Ti podkręcanie ) i podałem model, więc po co miałbym robić drugi raz taki sam wątek i pytać o swoją kartę?