Na;lepszy darmowy antywirus

Kupiłam nowy komputer. Zainstalowaną mam VISTE. Proszę,doradzić mi jaki mam zainstalować program antywirusowy. najlepiej darmowy i najlepszy. POZDRAWIAM

Polecam avasta, który ma najlepszą wykrywalność z darmowych, jak wykazały testy na DP.

Racja, właśnie go zainstalowałem na laptopie i muszę na nowo reinstalować system, bo niemal każdy z programów uznaje za spyware albo wirusa i wywalił mi połowę plików systemowych. Beznadzieja.

Kup sobie roczną licencje na F-secura 2009 (firewall i antywirus) - 40 zl. Przynajmniej coś normalnego i jeden z najlepszych.

Próbowałem znaleźć coś darmowego, AVG, Nod, Avast … jednak wolę wyłożyć 40 zł.

A ja wolę NOD-a nie zamula kompa jest dobry i mało zajmuje miejsca na dysku.

Mnostwo tematow ! Opcja SZUKAJ nie boli !

Na portalu jest test darmowych programów antywirusowych.Avast wygrał.

Polecam Avasta. Jak na darmowego jest naprawdę bardzo dobry. Tylko radzę zaintlalować też do tego jakis program antyspyre itp.

Zgadzam sie z Ferestem . W każdym systemie jest potrzebny program antyspyware np. Windows Defender albo Ad-Aware .Możesz również zainstalować Firewalla np.Comodo Firewall

Avast + ZoneAlarm! + Ad-Aware = 60% bezpieczeństwa.

Avast i tak puszcza 2/6 wirusów, a to dużo.

Michall13 Avast! w teście darmowych antywirów wypadł najlepiej :stuck_out_tongue: .madgus aby zwiększyć bezpieczeństwo swojego kompa możesz kupić gazete np. PC World : Era 7 .

W numerze jest Panda Global Procetion 2009 na 90 dni oraz Norton Internet Security 2009 na 60 dni :slight_smile:

matixxx12 , a czy 1 test o wszystkim przesądza ? Nie , i z doświadczeń użytkowników wiadomo że Avast dużo przepuszcza , co do autora nich se regulamin przeczyta i poszuka

Avira najlepsza z darmowych i prawie każdy ci tak powie

A widziałeś test darmowych antywirusów ? Wygrał tam Avast! Chociaż i tak uważam , że Avira jest lepsza , tylko jest po angielsku :evil: . Dla niektórych użytkowników angielski może być trudny. :frowning:

Co do spyware można dorzucić jeszcze spybota :D. Ad-aware miałem fajny fajny, ale jakoś zdaje mi się, że spybot trochę więcej mi wykrywał syfku. Dlatego polecam :D. Avast POWER :smiley: ja polecam tego av bo naprawdę warto. Tylko 1 wada mi nie pasuje :stuck_out_tongue: troszkę jest “nadczuły”.

Ludzi 1 test o niczym nie świadczy !!

tomu250 , z takim stylem pisania to na grono

Dlaczego tak myślisz?? Ja testowałem dużo av i avast naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie, tylko jak napisałem… czasami za “dużo” wykrywa, co ci w tym nie pasuje?? Pewnie uczulenie na avasta i tyle, nerwy wyładuj gdzie indziej :smiley: .

śmieszne rzeczy mówisz. Miałem avasta ostatnio przez jakiś czas i byłem z niego w miarę zadowolony chociaż z tej chwili przesiadłem się na avirę bo jestem do niej przyzwyczajony i jest lżejsza niż avast wedlug mnie.

I co do wyboru to polecam ci avirę w pierwszej kolejności a jak chcesz coś po polsku to avast też bardzo dobrze się sprawdzi

viewtopic.php?t=60116

avira .

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8& … wirusowych

Polecam Avirę. Miałem avasta! ale już mu nie “ufam”.

Jeszcze pomyśle. Dzięki i POZDRAWIAM

Używać avast’a to tak jak używać Internet Explorer,używać AVG to tak jak używać Opere,a używać avire to tak jak używać Mozille Firefox.

Ale to tylko moja opinia.