Na Mostek (bridge) standardu PCI do ISA

W menadżerze urządzeń mam jedno urządzenie nieznane. Poadana jest tylko lokalizacja (na Mostek (bridge) standardu PCI do ISA). Są jakieś sterowniki do tego ??? Czy to jest coś ważnego ??? Moja płyta główna to ASUS M3A78 WINDOWS 7 64bit.

nic ważnego ,to jest sterownik do komunikacji PCI i ISA . ISA to stare wejście na różnego typu rozszerzenia (sieciówka itp ) ,nie ma się czym przejmować :stuck_out_tongue: ,

Instalowałeś sterowniki do chipsetu?

to znaczy które ???(jestem laikiem)

no np: z płyty dołączonej razem do płyty głównej :stuck_out_tongue:

Podobno Win 7 sam instaluje sterowniki nic więcej nie instalowałem, a na płycie jest ich sporo nie wiem który temu odpowiada.

na płycie będzie ‘’ chipset drivers’’ ,na twoim miejscu dał bym se spokój z tymi sterownikami do ISA ,mało kto z tego korzysta w tych czasach :slight_smile:

Może to urządzenie chodzi na magistrali pci/isa, ale na pewno nie chodzi o ster dla takiego złącza gdzie AMD770/700 do złącza z lat 80-tych.

http://www.yourdictionary.com/images/co … SA8_16.GIF

Wszystkie stery jak nie masz na płycie masz na stronie producenta, np możesz pobrać program do automatycznego pobierania sterów, byle nie zaznaczać opcji aktualizacji biosu, same stery niech sobie wyszuka.

http://asus.com.pl/product.aspx?P_ID=8D … templete=2

Tobi ,też o tym pomyślałem,ale no z nazwy tematu jak nic wynika że to chodzi o sterownik komunikacji między PCI a ISA ,a skąd to u niego na płycie z chipsetem 780 G :stuck_out_tongue: