Na mozilla firefox nie działa TVN Player


(mateuszplenik) #1

Witam, chciałem obejrzeć film w tvn player ale nie ładuje się nic, klikam play i nic nie reaguje a na google chrome działa normalnie. Mam zainstalowaną najnowszą jave i microsoft silverlight i nie blokuje reklam wczoraj bylo jeszcze wszystko okej 


(Johny) #2

Wyczyszczenie pamięci cache przeglądarki może pomóc,skasują się ustawienia,hasła i historia stron,ale może być za dużo danych i wymaga czyszczenia.


(Cedar) #3

Co Ty za bzdury wypisujesz? Od kiedy czyszczenie cache przeglądarki kasuje hasła, ustawienia stron i historię. Weź już lepiej nie pisz nic więcej w tym wątku bo się tylko ośmieszasz.
 

Możesz wyczyścić cache przeglądarki tak jak pisał przedmówca, robisz to naciskając w przeglądarce (Firefox) klawisze CTRL + Shift + Del - pojawi się okno, w którym wybierz okres do wyczyszczenia (wybierz “Wszystko”) oraz elementy, które chcesz wyczyścić - koniecznie wybierz “Ciasteczka” i “Pamięć podręczna” oraz "“Dane witryn trybu online” Pozostałe pozycje możesz zostawić.

 

Poczytaj:
http://player.pl/faq/jak-sprawdzic-czy-moj-komputer-spelnia-wymagania-techniczne,125.html
http://player.pl/przetestuj-usluge.html

 

Wyłącz wszystkie przeglądarki. Odinstaluj Silverlight.
Wykasuj PlayReady C:\ProgramData\Microsoft\PlayReady]
zastosuj fixa: http://www.microsoft.com/getsilverlight/get-started/install/default.aspx

 

Java nie jest potrzebna na Player.pl (TVN Player), jeśli nie wymagają jej inne strony i programy, których używasz, wywal ją z komputera.

 

 


(Johny) #4

Chodzi o wyczyszczenie całej przeglądarki.Gdzieś mogą być fragmenty danych które zawieszają FF.Potem to czego brakuje trzeba od nowa wpisać.


(Atis) #5

Sprawdź po wyłączeniu ochrony przed śledzeniem:

https://support.mozilla.org/pl/kb/ochrona-przed-sledzeniem-w-trybie-prywatnym#w_wyaaleczanie-ochrony-przed-auledzeniem