Na NK nie wyświetlają mi się informacje o urodzinach znaj

Witam mam Naszą klasę i od jakiegoś czasu na dole nie wyświetlają mi się informacje ( powiadomienia) ale tylko o urodzinach moich znajomych . Wszystkie ustawienia w preferencjach są ok bo sprawdzałem z kolegą on ma tych samych znajomych jednak mu te informacje wyświetlają się a mi nie . :frowning:

zaloguj się na naszą klasę

wejdź na stronę http://nasza-klasa.pl/profile/preference i zaznacz opcje która cię interesuje “Informuj mnie o:” opcja o urodzinach jest pierwsza z brzegu

:lol: to jest już zaznaczone jak napisałem w temacie wszystkie opcje są ok… nie wiem w czym tkwi właśnie problem :frowning: bo tych znajomych mam normalnie i mój kumpel też jemu powiadomienia wyskakują normalnie mi niestety nie :frowning:

a sprawdź czy tzw Niezapominajki(info o urodzinach) nie lądują w Spam’ie

adrian_strozik pamiętaj też, że twoi znajomi mają możliwość zablokowania wysyłania informacji o swoich urodzinach i po ich stronie jest twój problem :stuck_out_tongue:

Niezapominajka czyli te powiadomienie które na pocztę przychodzi ? ono jest normalnie na mojej poczcie … ale chodzi tu o to co wyświetla się na nk :frowning:

Jarek_OSW… ale mój kumpel dostaje te powiadomienia od tych samych znajomych co ja to są nasi przyjaciele i niczego nie blokują już sprawdzałem …

Pewnie masz ponad 1000 znajomych :wink: i to dlatego! taki sam mam problem ;D