Na portalu znikła opcja "Dodaj do ulubionych"

Miałem powiadomienie, że jest nowa wersja smplayer. Klikam, a tam nie ma przycisku dodawania/usuwania ulubionych programów.
Patrzę kolejno pod programami - znikło, a w powiadomieniach jest.
Czary jakieś…

Hej,

Dziwne, ale u mnie wyświetla się poprawnie - i dodawanie, i usuwanie.
Screenshot-2017-10-17 Avast Pro Antivirus 2018 17 7 2314
Screenshot-2017-10-17 Avast Free Antivirus 17 7 2314

Pozdrawiam,
Dimatheus

A u mnie:

To wina palemoona 27.5.1, bo w firefoxie mam poprawne wyświetlanie przycisku ulubionych programów. Dokładnie te same filtry, te same rozszerzenia, a efekt jak widać.
Dopiero po odznaczeniu Fanboy’s Annoyance List - pokazuje się przycisk.
Co jest w tym przycisku, że jest na tej blacklist?

Sprawdź w dzienniku zdarzeń uBlocka:


Na tyle ile mogę to ocenić to na nowocześniejszych przeglądarkach może wykonuje się jakiś skrypt który odkrywa przycisk dodawania do ulubionych.

Testowałem uBlock 1.3.8 i 1.14.14.

W żądaniach nic podejrzanego nie ma. Tylko cieszyć się.
Adres przycisku, to zwykłe javascript:addFavorites(51256)
Fakt - najnowszy palemoon, ale ciut starsze rozszerzenia.

Co do firefoxa - to jest dokładnie taka sama sprawa. Filtr Fanboy’s Annoyance List blokuje przycisk ulubionych. Bez niego i chorego blokowania jest OK.


  • Opera się potrafi przed tym bronić i przywraca przycisk dodawania programu do ulubionych jak przyciski FB / Twittera (ale rozwalone) - widać więc przeglądarka jakoś usuwa część css ukrywającego przycisk:

    A guzik! To wersja dla Opery, Chrome i innych (podobnych) jest popsuta - sprawdzone z użyciem Adblocka / Adblocka Plusa / Blokera Adguarda do przeglądarki Opera, Chrome i innych (podobnych).


  • Może czas przebudować szablon opisu programu i zrobić by przycisk nie był w sekcji “przyciski społecznościowe”.
1 polubienie