Na trojany i inne szkodniki malware: Ewido


(Neo26) #1

no własnie co sadzicie o tym programie?

własnie znalazłem go na jednym z forów


(El Presidento) #2

A chociaz sprawdzony ten program :?


(Neo26) #3

no własnie dlatego temat zadałem co o nim sądzicie, bo na jednym z forów kolo własnie polecał ten program, ja o nim nie słyszałem, ale tamten kolo strasznie go zachwalał, moze ktos z forumpowiczów o nim słyszał?


(Bunio) #4

pierwszy raz o nim słyszę :?

ten koleś przecież może robić wszystkich w "balona" :evil:


(boczi) #5

Jest to rzecz sprawdzona.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... 762&hl=www.ewido.net


(El Presidento) #6

Wyglada to na dosyc porzadne 8)


(Neo26) #7

a czy ktos z was uzywał tego?? bo ja jeszcze nie ale chyba to sciagne i zainstaluje :slight_smile:


(Zelgadis) #8

ja też. jak jest coś nowego to u mnie zawsze jest poligon :smiley:


(Kuz5) #9

Szczerze nie intlowałem go także nie mogę powiedzieć że jest dobry czy też zły (ale z linku boczi wynika że jest doby) ale jedno jest pewne wyczytałem kiedyś iż usuwa on bardzo uciążliwego co dla niektórych plik Nail.exe także ci którzy maja problem z tym plikiem moga z tego programu skożystać. :wink:


(Neo26) #10

ja własnie to zainstalowałem i powiem jedno wykrył i na kompie malware, a ad aware milczał że jest komp czysty, czy ktoś z was jeszcze to zainstalował?? jak nie to polecam


(Zelgadis) #11

przeskanowałem komputer i było czysto. skan poszedł dość szybko. program miły dla oka. można na wszelki wypadek go wgrać jak by pierwsza linia ochrony zawiodła :wink:


(Kuz5) #12

:o :o

fajro20 kolego ty widziałes date ostatniego posta 05.07.2005 (Wto) 9:45 7 miechów temu


(Marek Section8) #13

Używam tego programu od 6 miesiecy, jest to obecnie moim zdaniem numer 1, zachecam do pobrania wersji 4.0 ze strony producenta, jest to wersja 30 dniowa, później jest możliwosc zakupienia licencji, do czego również namawiam

http://www.ewido.net/en/download/


(Miśq) #14

Śmiało mogę powiedzieć, że Ewido jest to jeden z najlepszych programów do kasowania wirusów typu malware. Ostratno przydał mi się do walki z upartym wirusem, którego niczym nie mogłem usunąć. Program posiada też skaner i osłonę rezydenta w czasie rzeczywistym. Ta funkcja ostatnio mnie uratowała przed programem o nazwie backdoor.agobot :wink: Jestem z niego bardzo zadowolony! !!