Na vortalu Pomagają nam

No właśnie :wink:

czy ta lista :arrow:

tak naprawdę się przedstawia czy jednak może są userzy których widać “normalnie” na forum, a jednak w jakiś sposób są związani ze stalą pomocą ?

o Frog’a nie pytam - jeszcze niezaktualizowany :smiley:

Jest podstrona: memberlist.php?mode=leaders - to jest nasz zespół - zawsze aktualny.

To może zapytam jeszcze raz o vortal, bo ta podstrona dotyczy forum chyba :wink:

Oczywiście jeśli można zapytać i wiedzieć .

Leń z ciebie - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=5#kontakt

Gutek2222 , wcale nie len bo to widziałem :wink:

Czyli te dane można uznać ze to są wszyscy tak ??

Dzięki za przypomnienie, właśnie zaktualizowałem.

lisek

…a to ?

EDIT:

gwoli ścisłości taki mały Screen-

:arrow: d8f52be33bf17d84m.jpg

data wpisu na screenie to 05.09.2008 (Pią) 10:22

tak sobie założyłem temat (może niewygodny) ale jestem bardzo ciekawy :smiley:

Tylko tak szczerze mówiąc co do tego użytkownikom ? Zauważyłem dużą tendencje u użytkowników do upominania się za kogoś i robienia mini afer w nie specjalnie ważnych sprawach.

:slight_smile:

No widzę ze Gutek2222 , udzielił mi tutaj wyczerpującej odpowiedzi :lol:

piszesz “co do tego użytkownikom” a co vortal i forum bez nich by zrobił ?

czytając dalej “upominania się za kogoś” czy ja się za kogoś upominam , chyba nie- chciałem się tylko dowiedzieć czy jest ktoś jeszcze z poza listy, no to już chyba jest wiadomo po screnie kilka postów wyżej, ze ktoś jeszcze chyba pomaga na vortalu, może administracja vortalu by zajęła jakieś stanowisko co do mojego pytania ??

Ależ Lisek i Gutek wskazali ci listę osób pracujących i współpracujących z vortalem. Czy to w postaci pisania tekstów, czy to administracji vortalem czy też moderowaniem i administracją forum.

Ciesze sie ze zostało wszystko wyjaśnione :smiley: , szkoda tylko ze na kanale prywatnym “PW” :?