Na wstępie

Chcemy aby forum było miejscem wymiany poglądów, sposobem na dzielenie się swoją wiedzą, miejscem w którym szukacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i poruszacie ciekawe tematy, a także miejscem w którym porozmawiać można z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. Nie chcemy narzucać Wam zamkniętej listy tematów, forum mamy nadzieje będzie niczym żywy organizm ewoluowało w najbardziej pożądanym przez Was kierunku. Mamy nadzieję, że użytkownicy forum będą prowadzić rozmowy w sposób kulturalny i tolerancyjny. Sformułowaliśmy kilka podstawowych reguł, co do których mamy nadzieję będziecie się stosować - reguły te mogą być dla wielu oczywiste, a ich spis ma na celu jedynie jasne przedstawienie zachowań, których nie będziemy mogli tolerować choćby przez wzgląd na większość forumowiczów, która czego jesteśmy pewni należy do ludzi kulturalnych.

Prosimy o nie używanie wulgaryzmów, powstrzymywania się od złośliwych komentarzy w stosunku do osób początkujących. Nie chcemy aby na łamach forum ktokolwiek reklamował jakiekolwiek komercyjne produkty, przedsięwzięcia chyba, że jest to celowe przez wzgląd na temat dyskusji. Prosimy również o nie umieszczanie linków do stron z crackami i nielegalnym oprogramowaniem.

Posty, które będą zawierały treści nie zgodne z powyższymi zasadami będziemy zmuszeni usuwać, a w przypadku uporczywego łamania zasad będziemy zmuszeni usuwać ich autorów z forum.

Jesteśmy jednak przekonani, że wszystko co wyżej zostało napisane jest zbędne, a problemy tego rodzaju występować nie będą :slight_smile:

W dniu dzisiejszym został opublikowany nowy regulamin forum dobreprogramy. Wszystkich użytkowników proszę o zapoznanie się z nim, a co najważniejsze jego przestrzeganie :slight_smile: .

Regulamin jest dostępny pod linkiem:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php

bądź z menu na górze forum.

W imieniu wszystkich moderatorów: Fiesta