Nabór do składu DP

(el polaco) #1

Witam,

Co z tym naborem który jakiś czas temu ogłosiliście newsem na stronie serwisu?? Wiadomo kiedy będą odpowiedzi?

(mati75) #2

ja już dostałem :stuck_out_tongue:

(el polaco) #3

to gratuluję w takim układzie. Znaczy się, że poziom twoich umiejętności stoi na wysokim poziomie. Bo domyślam się, że odpowiedź była pozytywna.

(forum.user) #4

a można prosić o link do tego newsa?

(el polaco) #5

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... racownikow

(Feelek3) #6

ile $$/mies?

(niezDarek) #7

myślę że czytając news'y można spostrzec że zaistniało kilka artykułów do tej pory nie znanych redaktorów na dp :slight_smile:

(forum.user) #8

tego chyba się nie dowiemy

(Ryan) #9

Oczywiście, że nie, bo to głupie pytanie. Ile kosztuje samochód? Zależy od samochodu, prawda? Stawki na sajtach są uzależnione od tak wielu czynników, że odpowiedź na postawione pytanie jest niemożliwa. Plus: pieniądze powinny być konsekwencją wykonanej pracy a nie zachętą do niej. W przeciwnym wypadku można się mocno przejechać.

(fiesta) #10

Pieniądze powinny być jednym i drugim.

Primo jak by nie były potrzebne to bardzo mało osób by pracowało dla czystej przyjemności.

Secundo jak ktoś napracuje się jak wół i odwali solidną robotę i zapłaci się mu tyle co kotu napłakał, to wcześniej czy później skutecznie zniechęci go to do dalszej efektywnej działalności.

Więc jak by nie popatrzył $$$ są motywacją do pracy, ale postawienie sytuacji w ten sposób że pierwszym pytaniem kandydata do pracy jest zapytanie o "kesz" z góry stawia go na przegranej pozycji.

W przeciwnym wypadku jeżeli pracodawca nie potrafi znaleźć złotego środka, to może się sam przejechać.

8)