Nabór do składu DP

Witam,

Co z tym naborem który jakiś czas temu ogłosiliście newsem na stronie serwisu?? Wiadomo kiedy będą odpowiedzi?

ja już dostałem :stuck_out_tongue:

to gratuluję w takim układzie. Znaczy się, że poziom twoich umiejętności stoi na wysokim poziomie. Bo domyślam się, że odpowiedź była pozytywna.

a można prosić o link do tego newsa?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … racownikow

ile $$/mies?

myślę że czytając news’y można spostrzec że zaistniało kilka artykułów do tej pory nie znanych redaktorów na dp :slight_smile:

tego chyba się nie dowiemy

Oczywiście, że nie, bo to głupie pytanie. Ile kosztuje samochód? Zależy od samochodu, prawda? Stawki na sajtach są uzależnione od tak wielu czynników, że odpowiedź na postawione pytanie jest niemożliwa. Plus: pieniądze powinny być konsekwencją wykonanej pracy a nie zachętą do niej. W przeciwnym wypadku można się mocno przejechać.

Pieniądze powinny być jednym i drugim.

Primo jak by nie były potrzebne to bardzo mało osób by pracowało dla czystej przyjemności.

Secundo jak ktoś napracuje się jak wół i odwali solidną robotę i zapłaci się mu tyle co kotu napłakał, to wcześniej czy później skutecznie zniechęci go to do dalszej efektywnej działalności.

Więc jak by nie popatrzył $$$ są motywacją do pracy, ale postawienie sytuacji w ten sposób że pierwszym pytaniem kandydata do pracy jest zapytanie o “kesz” z góry stawia go na przegranej pozycji.

W przeciwnym wypadku jeżeli pracodawca nie potrafi znaleźć złotego środka, to może się sam przejechać.