Nachalny Aliexpress - brak możliwości zablokowania

Nic dodać nic ująć, mam spory problem z nachalnymi wiadomościami mailowymi od Aliexpresu, pomimo zaznaczenia opcji w serwisie abym nie otrzymywał wiadomości, wciąż je otrzymuję.
Jest to wyjątkowo frustrujące, zablokowałem już około 50 adresów mailowych należących do nich, a za każym razem dostaję kolejne promocja z innego adresu. Ktoś wie jak można na stałe to wyłączyć?


Jak GMAIL to prostu utwórz filtr że jeśli w tytule jest Aliexpress, to jest to spam i tyle.

1 polubienie

Nie przejdzie, nie zawsze mają w nazwie Aliexpress. Nawet jak tworzyłem ten filtr to pokazało mi tylko pasujące 4 maile do tego, a wszystkich było koło setki

A w treści pliku niema Aliexpress? To dziwne trochę, nie wygląda na Ali, raczej coś się podszywa.

Utwórz filtr z zawartością aliexpress w treści i już.

Nie, to na 100% Aliexpress, nie mam pojęcia jakim cudem to omija te filtry, ale jakoś omija

Może wystarczy kasacja konta po odebraniu ostatniej tanioszki i tak pewnie nie będziesz reklamować by dostać zwrot kasy.

Dodaj filtr @aliexpres.com i z automatu blokować będzie każdy

1 polubienie

Sęk w tym, że często tam zamawiam a z racji sporej ilości złożonych zamówień, mam niższe ceny

Możesz zmienić maila na Aliexpress na twojlogin+aliexpress@gmail.com i ustawić filtr, który wszystko wysłane na powyższego maila wrzuci do spamu, czy osobnego folderu.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.