Nachalny Aliexpress - brak możliwości zablokowania

Nic dodać nic ująć, mam spory problem z nachalnymi wiadomościami mailowymi od Aliexpresu, pomimo zaznaczenia opcji w serwisie abym nie otrzymywał wiadomości, wciąż je otrzymuję.
Jest to wyjątkowo frustrujące, zablokowałem już około 50 adresów mailowych należących do nich, a za każym razem dostaję kolejne promocja z innego adresu. Ktoś wie jak można na stałe to wyłączyć?

Jak GMAIL to prostu utwórz filtr że jeśli w tytule jest Aliexpress, to jest to spam i tyle.

1 polubienie

Nie przejdzie, nie zawsze mają w nazwie Aliexpress. Nawet jak tworzyłem ten filtr to pokazało mi tylko pasujące 4 maile do tego, a wszystkich było koło setki

A w treści pliku niema Aliexpress? To dziwne trochę, nie wygląda na Ali, raczej coś się podszywa.

Utwórz filtr z zawartością aliexpress w treści i już.

Nie, to na 100% Aliexpress, nie mam pojęcia jakim cudem to omija te filtry, ale jakoś omija

Może wystarczy kasacja konta po odebraniu ostatniej tanioszki i tak pewnie nie będziesz reklamować by dostać zwrot kasy.

Dodaj filtr @aliexpres.com i z automatu blokować będzie każdy

1 polubienie

Sęk w tym, że często tam zamawiam a z racji sporej ilości złożonych zamówień, mam niższe ceny

Możesz zmienić maila na Aliexpress na twojlogin+aliexpress@gmail.com i ustawić filtr, który wszystko wysłane na powyższego maila wrzuci do spamu, czy osobnego folderu.