Nachodzące elementy poza pole

Witam

Mam problem, zrobiłem już sobie takie miejsca na artykuły i ostatni z nich niezależnie ile ich jest wychodzi poza stronę i nie wiem dlaczego ?

asasq.png

Czerwoną linią jest oznaczony ten ostatni element a zieloną koniec strony.

Oto kod css odpowiedzialny za te przesunięcie :

.box13 { background:url(images/box3-bg.gif) left top repeat-x #38363a; width:100%; margin-bottom:10px;}

.box13 .border-bot {background:url(images/border-bot3.gif) repeat-x bottom;}

.box13 .border-left {background:url(images/border-left3.gif) repeat-y left;}

.box13 .border-right {background:url(images/border-right3.gif) repeat-y right;}

.box13 .left-top-corner {background:url(images/left-top-corner3.gif) no-repeat left top;}

.box13 .right-top-corner {background:url(images/right-top-corner3.gif) no-repeat right top;}

.box13 .left-bot-corner {background:url(images/left-bot-corner3.gif) no-repeat left bottom; }

.box13 .inner { padding:6px 6px 0px 10px;}

Nie mogę zmienić liczb marginesu ani ostatniej lini “padding” ponieważ zmienił bym układ strony a ten właśnie mi się podoba i jest odpowiedni.

Myślałem o dodaniu na samym dole 1 piksel-owej linii do której przez css dostosował bym margines.

Czy to dobry pomysł jak to zrobić ?

oto przykład www może tu tkwi błąd bo kod jest zaśmiecony i można się w nim pogubić :

http://www.gametronik.pl/galerie_dx.php

Zmień w klasie inner wartość padding-bottom na większą i będzie ok. To chyba najlepsze rozwiązanie. Ja zmieniłem i wcale tak bardzo Twój układ się nie zmienił bo tylko odstęp od newsów ale to dosłownie o kilka pikseli. Możesz też wstawić jakiegoś diva i tym samym przedłużyć box o parę pikseli ale to nie będzie zbytnio profesjonalne :smiley:

Co z tego że nie profesjonalnie ważne aby skutecznie. Gdzie wstawić div ?