Nadaktualizacje softów?

Witam.

Chciałbym zaznaczyć,pewną kwestię dotyczącą softów które ukazują się na portalu.Mianowicie ,niektóre z nich nowe pojawiające się niewystępują w swoich najnowszych wersjach,a w starszych.Sparawdzałem softy na stronach produceta i niema nowszych wersji.Dla przykładu żeby niebyło że coś bredzę :lol: ,podam dwa przykłady:FinePrint 6.05 PL,na dzień dzisiejszy niema takiej wersji i aby dodać pikanteri:Perfect Disk Pro 2008 Bulid 93.

Chiałbym jakieś wyjaśnienie?

PerfectDisk wchodze na ich strone a tam wszędzie PerfectDisk 10 więc nie wiem jak tego nie zauważyłeś 10 jest dostępna już od kilku dni

Około 14 sprawdzałem aktualizacje w Perfekcie i niema nowej wersji,nawet sciągnąłem z portalu alo to bulid 76.Rzeczywiście popatrzyłem na stronie jest perfect disc 10 ale niema go w udapte.

Dlaczego niestety? DP po prostu aktualizuje programy, kiedy rzeczywiście pojawi się nowa wersja, a nie kiedy producent oficjalnie to ogłosi.

Bet DP nigdy nie publikowały, choć ostatnio zaczęto robić wyjątki (np. Google Chrome).

I znów :stuck_out_tongue:

Ci którzy zajmują się prowadzeniem tego serwisu a przedewszystkim wprowadzaniem nowości dotyczących nowych wersji programów są oderwani od podstawowych zasad istenienia lub przez kogoś namaszczeni.

Od wczoraj w serwisie jest nowa wersjia programu MediaMonkey Standard 3.1.0.1222.

Nistety pod linkiem w serwisie jest dostępna wersja 3.0.7.1191 i na stronach producenta rówinież niema tej nowej wersji.

Niewiem jak można być ta tępym żeby tego nieazuważyć.

Natomiast co do komentarzy co do tego posta “nadaktualizacje softów”, to są one nieadkwatne i nietrafione.Jakby mój dziadek napisał :lol: .

Notabene chciałbym zaznaczyć że niektórzy moderatorzy to pewno moderują w majestacie swiętości serwisu nieodpuszaczjąc do pełnego wyrażania opini i myśłi- to na marginesie :cry:

Program zaraz po zainstalowaniu odpala się się w w wersji 10 build 93. Co do update, to aplikacja instaluje się od razu z włączonym autoupdatem. Nie wiem czemu u Ciebie jest inaczej.

Co zaś tyczy się MediaMonkey Standard 3.1.0.1222 , to rzeczywiście producent powrócił do poprzedniej wersji 3.0.7.1191 zaraz po tym jak my zaktualizowaliśmy program do 3.1.0.1222 … Czasem po prostu tak bywa. Dzięki za zwrócenie uwagi, a na przyszłość jeśli dostrzeżecie podobne zdarzenia to proszę piszcie na redakcja@dobreprogramy.pl

Dzięki