Nadal problem z niekontrolowanym restartem

(Droga28) #1

Witam ponownie.Niedawno pytałam o przyczyny niekontrolowanego restartu.A więc zgodnie z sugestiami wymieniłam zasilacz,na 400w i problem jest nadal.Resetuje po krótkiej pracy albo w wtedy kiedy mu sie tak podoba :cry: już kompletnie nie mam pojęcia co to może być.Mam jednak pytanie czy problemy może powodować niestałe napięcie prądu? Nie chodzi mi o spięcia,tylko o np.nagłe obniżki napięcia przy zbyt dużym obciążeniu, bo zaczynam myśleć, że może przyczyna leży właśnie w tym.Czy może to powodować takie zachowanie komputera?Wiem,może banalne,ale proszę Was o pomoc.

Intel Pentium 4, 3000 MHz (15 x 200)

MSI PX8 Neo-V (MS-7043) ,VIA Apollo P4X533

Radeon 9550 Secondary (128 MB)

ST316081 5AS SCSI Disk Device (149 GB)

(Technik Elektro) #2

pamięci przetestowane ?? wymieniłaś na jaki zasilacz ??

(Droga28) #3

pamięć jest ok.Nawet dołożyłam kość dzisiaj,ale na bank zgodna.Zasilacz Mustang ATK KY-400W.Pamięć ,2 kości

DIMM1: Kingston K 512 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz). Wszystko pięknie odkurzyłam i pociągnęłam pastą

(piotrekplay) #4

syf, trzeba było kupić markowy zasilacz... modecom mc-350 spokojnie by starczył ;]

(Seba86mu) #5

My na pewno nie doradziliśmy Ci zasilacza firmy Mustang, która to firma znajduje się na wszystkich czarnych listach producentów zasilaczy.

Sprawdź temperatury podzespołów programem EVEREST (otwórz program, ikona Komputer, ikona Czujnik).

(Droga28) #6

płyta 23 stopnie,procesor 49,dysk 33.Fakt,na pewno nie,bo na pewno doradzaliście modecom 350.Dałam sie przekonać jednak w sklepie ze ten starczy,bo modecoma nie mieli.Wychodzi na to że jak ktoś za bardzo sie śpieszy to dwa razy traci.Z tym zasilaczem chodzi gorzej niż poprzednio,3 razy sie zresetował i pojawił sie ekran kontrolny.Boję sie włączać.Czyli co?To nie napięcie tylko zasilacz do wymiany :oops:

(Seba86mu) #7

josefina , pamiętaj:

Jeżeli decydujesz się na zmianę zasilacza, to kup: Modecom MC 350W

Broń Boże nie daj sobie wcisnąć: Modecom FEEL , bo to taki sam złom, jak ten Twój obecny Mustang.

(Droga28) #8

no dzięki,naprawdę.I naprawdę mi wstyd,że Was nie posłuchałam tylko jakiegoś kogoś,co chciał mi pewnie tylko coś wcisnąć i tyle.Kupie ten zasilacz i mam nadzieje,że nie będę Was już molestowała.Przynajmniej nie w tej sprawie :slight_smile: .Dzięki raz jeszcze

(Kpc21) #9

Jak nie mają Modecomów kup Armacroxa albo coś z tego:

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle ... 13020.html

350W wystarczy, ale markowe