Nadal problem z niekontrolowanym restartem

Witam ponownie.Niedawno pytałam o przyczyny niekontrolowanego restartu.A więc zgodnie z sugestiami wymieniłam zasilacz,na 400w i problem jest nadal.Resetuje po krótkiej pracy albo w wtedy kiedy mu sie tak podoba :cry: już kompletnie nie mam pojęcia co to może być.Mam jednak pytanie czy problemy może powodować niestałe napięcie prądu? Nie chodzi mi o spięcia,tylko o np.nagłe obniżki napięcia przy zbyt dużym obciążeniu, bo zaczynam myśleć, że może przyczyna leży właśnie w tym.Czy może to powodować takie zachowanie komputera?Wiem,może banalne,ale proszę Was o pomoc.

Intel Pentium 4, 3000 MHz (15 x 200)

MSI PX8 Neo-V (MS-7043) ,VIA Apollo P4X533

Radeon 9550 Secondary (128 MB)

ST316081 5AS SCSI Disk Device (149 GB)

pamięci przetestowane ?? wymieniłaś na jaki zasilacz ??

pamięć jest ok.Nawet dołożyłam kość dzisiaj,ale na bank zgodna.Zasilacz Mustang ATK KY-400W.Pamięć ,2 kości

DIMM1: Kingston K 512 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz). Wszystko pięknie odkurzyłam i pociągnęłam pastą

syf, trzeba było kupić markowy zasilacz… modecom mc-350 spokojnie by starczył ;]

My na pewno nie doradziliśmy Ci zasilacza firmy Mustang, która to firma znajduje się na wszystkich czarnych listach producentów zasilaczy.

Sprawdź temperatury podzespołów programem EVEREST (otwórz program, ikona Komputer, ikona Czujnik).

płyta 23 stopnie,procesor 49,dysk 33.Fakt,na pewno nie,bo na pewno doradzaliście modecom 350.Dałam sie przekonać jednak w sklepie ze ten starczy,bo modecoma nie mieli.Wychodzi na to że jak ktoś za bardzo sie śpieszy to dwa razy traci.Z tym zasilaczem chodzi gorzej niż poprzednio,3 razy sie zresetował i pojawił sie ekran kontrolny.Boję sie włączać.Czyli co?To nie napięcie tylko zasilacz do wymiany :oops:

josefina , pamiętaj:

Jeżeli decydujesz się na zmianę zasilacza, to kup: Modecom MC 350W

Broń Boże nie daj sobie wcisnąć: Modecom FEEL , bo to taki sam złom, jak ten Twój obecny Mustang.

no dzięki,naprawdę.I naprawdę mi wstyd,że Was nie posłuchałam tylko jakiegoś kogoś,co chciał mi pewnie tylko coś wcisnąć i tyle.Kupie ten zasilacz i mam nadzieje,że nie będę Was już molestowała.Przynajmniej nie w tej sprawie :slight_smile: .Dzięki raz jeszcze

Jak nie mają Modecomów kup Armacroxa albo coś z tego:

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html

350W wystarczy, ale markowe