Nadanie starym emotikonom ikon (grafik)

Przykładowo by :arrow: wyświetlało to samo co obecnie :arrow_right: (:arrow_right:)

obraz

Naprawdę nie ma na forum większych problemów niż kilka ikonek z których korzysta niewiele osób? Nie odpowiadaj to pytanie retoryczne.

2 polubienia

Hej,

Nie zmienia to faktu, że większość ikonek z postów napisanych na poprzednich silnikach forum, obecnie wyświetla się w formie tekstu, a nie grafiki. Głównie dotyczy to tutoriali ze Sprawdzonych porad.

Pozdrawiam,
Dimatheus

No to zgłaszaj te większe problemy, przecież akurat ten nie musi być rozpatrywany priorytetowo.

1 polubienie

Dodałem właśnie :arrow: jest coś więcej?

:arrow:

Hej kto zmienił nick “rgabrysiak” na taki crap: 7261646f736c6177

Czyżby kolega usunął konto? Chyb tak, bo w grupie ex-moderatorzy już go nie ma…

To jest konto użytkownika rgabrysiak https://forum.dobreprogramy.pl/u/7261646f736c6177/ nie jest usunięte tylko ukryte. Tu są jego komentarze na portalu https://www.dobreprogramy.pl/39130,7261646f736c6177,Komentarze.html

Na dowód jego notka moderacyjna Repartycjonowanie dysku z dużą ilościa partycji (stare dobre czasy).

Pozdrawiam!

Czyli podobnie jak po jakiejś aktualizacji konto Areh-a też się zepsuło i był problem.

Cześć,

Konto nie zostało usunięte, dodano je tylko do grupy ex-użytkownicy.

Doceniam poczucie humoru.

1 polubienie

No kogoś - jak widać - poniosła fantazja. :slight_smile:

@anon96572732 A co z twoim nickiem? Czy @tomekb nie mógłby go zmienić na taki jaki powinien być?

Pozdrawiam!

Cześć,

Nick został zmieniony na moją prośbę. Opcji powrotu do starego nie ma - raz, że konto z moim poprzednim nickiem już istnieje, dwa - jak widać, nie jestem aktywnym użytkownikiem, a moje posty z wczoraj i ten dzisiejszy to tylko efekt porządkowania poczty elektronicznej.

A ja już pisałem pod innym tematem, że

Po prostu jak się kiedyś człowiek uczył rożnych systemów liczbowych, to co nieco zauważa. I ciąg znaków tworzący nick 7261646f736c6177 od razu wydał mi się nieprzypadkowy. Zdekodowałem sobie 7261646f736c6177 heksadecymane na tekst i otrzymałem “radoslaw”.
Tak więc nie mógł być to przypadek i uznałem, że to celowa zmiana. Jak widać nie myliłem się. :slight_smile:

Jeśli już, to do grupy ex-moderatorzy.

Natomiast co do nowego konta rgabrysiak, to konto takie utworzył krystian3w, ale zostało ono usunięte. Przynajmniej na forum.

Niemniej jeśli rgabrysiak zmienia nazwę na 7261646f736c6177 no to przecież nie po to, aby zaraz wracać do starej. Tym bardziej, że (co widać) nie jest już aktywnym użytkownikiem.

1 polubienie

No i kolejny użytkownik zdecydował się skasować konto, smutne. :neutral_face:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.