Nadanie stylów wyszukiwarce

Witam wszystkich.

Kod HTML:

Wyszukiwarka

separator[/code] I CSS:

[code]#search { width: 152px; margin-top: 14px; padding: 13px 16px 8px 16px; border: 1px #ccc solid; background: #fff; } .searchInput { height: 24px; width: 120px; padding-left: 5px; border: 1px #ccc solid; background: #fff; } .searchButton { height: 26px; width: 27px; margin-left: -2px; cursor: pointer; border: none; background: url(…/img/search_button.png) no-repeat; }

Problem polega na tym, że po nadaniu tych styli nie wygląda to tak, jak się spodziewałem i nie mam pojęcia dlaczego.

http://imageshack.us/f/850/imgum.png

Na IE9 i Firefox wygląda w porządku, ale na Chromie niestety nie.

Próbowałem również z “ul li”, jednak efekt jest dokładnie taki sam.

Może Wy będziecie mieć jakiś pomysł, jak to zakodować inaczej, aby wyglądało dobrze w przeglądarkach. Będę wdzięczny za pomoc.

Tabelki w html służa do czegoś zupełnie innego #-o

Skoro już zainteresowałeś się tematem, za co dziękuję, to jednak fajnie byłoby, abyś bardziej rozwinął swoją wypowiedź, bo niestety nie wnosi ona nic konstruktywnego, a tym bardziej nie rozwiązuję mojego problemu. Już nie chodzi mi tutaj o jakąś sugestię dotyczącą mojego zagadnienia, ale chociażby rozwinięcie swojej wypowiedzi na temat tych tabelek, do czego wg Ciebie są one powinny być wykorzystywane. Myślę, że nie tylko mnie, ale również innym użytkownikom na pewno by się ta wiedza przydała. Dziękuje.

Zamiast tabelek możesz np:użyć ul,li.W jednym inpucie masz class i id jednocześnie nie rozumiem po co.Moja propozycja najpierw ustaw cały formularz w div-ie,a póżniej zajmij się stylami do inputa.

Dziękuję za propozycję. Niedługo dam znać, co mi z tego wyszła.

Ten id w inpucie potrzebny jest mi, bo mam skrypt w jQuery, gdzie bez niego mi nie działa.