Nadesłane style forum już do wyboru dla każdego

Animację można swobodnie usunąć w css.

OK i wycina ją w Stylish, ale widać zauplodowana wersja jest na stronie stara lub wciąż się kłóci z kodem podstawowym.
O wyszedł wilk z lasu po wysłaniu posta ma on animacje nawet w Stylish szkoda że w pliku nie ma numeru wersji motywu Sunset bo nie opublikowany na userstyles.org. bug z cache przeglądarki.

Tak to jest do poprawki w ciemnych skinach.

Aktualizując swój styl zauważyłem, że
.extra-info-wrapper .badge-wrapper.bullet span.badge-category ma w domyślnym stylu też ustawione !important dla koloru fontu przez co nie chce nadpisywać.

NIE WIEDZIAŁEM ŻE MOŻNA ZMIENIAĆ STYLE
ustawiłem Apostoł Zielony … tylko zieleń się z wami kojarzy

Panie adminie techniczny proszę dodanie do mojego motywu

.cooked del, .d-editor-preview del {
background-color: #2c3e50 !important;
}
.cooked ins, .d-editor-preview ins {
background-color: #34495e !important;
}
.popup-menu {
background-color: #34495e !important;
border: 1px solid #2c3e50 !important;
}
a.mention, a.mention-group {
background: #2c3e50 !important;
}

Jak jeszcze coś znajdę to poprawię.

1 polubienie

Maly update, przegladamy wszystkie nadeslane skiny i postaramy sie udostepnic je dzis i jutro, dopiero wtedy wlaczymy mozliwosc glosowania. Mamy maly poslizg, ale mamy akurat na glowie przeniesienie biura :wink: i musimy sie z tego wygrzebac.

A co z ewentualnymi aktualizacjami naprawiającymi błędy po terminie zgłaszania?

gdzie się przenosicie?

Pewnie do Chin się przenoszą - optymalizacje

Do szklanych więzień domów :stuck_out_tongue:

@gowain szary szeroki świetny tym razem :wink: Tylko dodałbym do awków 5% radius i byłoby idealnie.

Mały babol:

Zrobimy aktualizacje.

babol ze screena zniknął. Czyli jest idealnie :wink: Jakby tak buttony były niebieskie :smiley:

Babol pojawia się randomowo - nie wiem od czego zależy i problem będzie na większości ciemnych styli ponieważ na nich będzie najbardziej widoczny. jedynym rozwiązaniem byłoby ustawienie na innym elemencie tła przy czym nie jestem pewny czy obejdzie się to bez innych problemów.

Ogólnie tworzenie stylu poprzez nadpisywanie styli domyślnego szablonu jest bardzo ciężkie, czasochłonne i wręcz czasami trudne do tego dające mierne efekty.

A opcja motywu będzie działać tak że będzie zostawał po wylogowaniu lub przynajmniej się aktywował na innej maszynie po zalogowaniu bez klikania kilka razy by go włączyć (nie chodzi by wyciągnąć motywy bardziej na wierzch - mogą być w ustawieniach).

Tak będzie działał, co wystarczy sprawdzić przelogowując się na innym urządzeniu :wink:

1 polubienie

Dobra, słuchajcie - wydaje mi się, że wszystkie nadesłane style oraz poprawki do nich zostały wrzucone.

Wydaje mi się, tzn. trzeba to sprawdzić. Najlepiej, żeby każdy z autorów sprawdził swój styl i jeśli coś się nie zgadza, dał mi znać na PW.

Zanim zaczniemy głosowanie chciałbym, żeby wszystko wyglądało tak jak autorzy sobie tego życzyli. Niektóre z modyfikacji są naprawdę skomplikowane, zawierają filtry i wiele elementów których nie przewidzieliśmy ogłaszając konkurs, dlatego sprawdzenie ich wymaga więcej pracy, niż sądziliśmy.

Efekty konkursu przyznam są całkowicie zaskakujące. Niektóre ze styli zwalają z nóg i prawdę mówiąc mi osobiście trudno wybrać najlepsze, bo jest tyle styli które bardzo mi się podobają, że sam nie wiem na który oddam głos :slight_smile: Fenomenalna robota!

2 polubienia

Ja bym chciał jeszcze poprawić coś w moim ciemnym stylu, jeśli do jutra go nie zaktualizuję to trudno później na 100% nie będę miał czasu.
Jak coś jutro go może zaktualizuję.