Nadesłane style forum już do wyboru dla każdego

Spokojnie, jeśli chcesz coś poprawiać - poprawiaj.

Już poprawiłem, więcej zmian nie przewiduję. Zaktualizowałem również biały (Classic), ponieważ nie mogłem edytować postu w którym go opublikowałem dodałem go w osobnym, jeśli możesz to sklej oba posty dla porządku.

Jak dla mnie to wciąż trzeba stylisha bo się gryzą te motywy…

Dokładnie, zbadałem sprawę z moim ciemnym i wychodzi na to że style które sam napisałem w ramach modyfikacji zostały załadowane do pliku w innej kolejności niż napisałem, dlatego wszystko się posypało i nie wygląda.

Dzięki @pavbaranov dodałem do mojego stylu Rose Lady (wersja PC jak i również mobile) kilka poprawek.
Głównie poprawa kontrastu tekstu w niektórych miejscach, kolorów powiadomień i kilku niezauważonych wcześniej przycisków :grinning:

Dwa końcowe arkusze stylów dostępne do pobrania tutaj (wersje odświeżone zamieściłem również w poście ze zgłoszeniami):
rose_lady.css (19,4 KB)
rose_lady_-_mobile.css (17,8 KB)

A dajcie przyciski polubień przy wyborze stylów. Jest konkurs i wiadomo, że wygra ktoś ze wspierającego się wzajemnie towarzystwa. Ósmy rok nie należę do grupy, a przecież bezkonfliktowy pastelowy styl rose lady nie gryzie niczym, jest wyjątkowo spokojny. Chciałbym wyrazić uznanie dla NobodyTT.
Nie będę się kłócił o pastelową zieleń zamiast różowości.
Dochodzi jeszcze pytanie o szczegóły konkursu, bo najlepszy, to w sensie najspokojniejszego, czy najładniejszego, to nie musi być tym, który wybierze najwięcej użytkowników.

1 polubienie

Ano, to jest efekt kompilacji styli przez Discourse. Dlatego trzeba stosować dodatek !important dla tych rzeczy, które potrzebujemy nadpisać.

W stylu “dark bez tła” coś jest chyba nie tak, bo tekst jest w większości jasnoszary (prawie biały) na białym tle.

Dzięki w takim razie to ogarnę.

Dzięki, wiem wyżej już wyjaśnione dlaczego się tak dzieje. Nie jest to wina stylu tylko kompilacji która go delikatnie popsuła. Poprawię może to jutro, dziś nie mam jak. Jeśli chcesz możesz zobaczyć styl przy użyciu wtyczki stylish tam na 100% wszystko działa poprawnie ;).

1 polubienie