Nadliczbowa faktura z UPC

Witam. Zrezygnowałem z usług UPC tymczasem oni wystawili mi fakturę pomimo, że zdałem im już modem i zasilacz. Miał ktoś coś podobnego? Proszę o słowo “wsparcia”.

Jaki jest okres wypowiedzenia??

Jaki rodzaj umowy? Terminowa, bezterminowa? Podaj więcej informacji to szybciej uzyskasz “wsparcie”.

Jeśli zrezygnowałeś przed terminem końca umowy to operator może w ramach kary żądać zapłaty za wszystkie pozostałe miesiące umowy. Ale prawdopodobnie jest jak napisał Papux, czyli oddałeś sprzęt za wcześnie, bo na pewno obowiązuje minimum miesięczne wypowiedzenie, czyli żeby zrezygnować od września przed pierwszym sierpnia należy złożyć wypowiedzenie. Jeśli złożyłeś, np. po pierwszym sierpnia, prawdopodobnie zacznie obowiązywać od 1 września, czyli tak na prawdę mogą Cię odłączyć oficjalnie dopiero od 1 października ale skoro sam zrezygnowałeś z czegoś co Ci się należy to =D> ale tak bywa jak się regulaminów i umów nie czyta, zwłaszcza że to pierwsze ma prawo się zmienić bez powiadomienia. Najlepiej zapoznaj się z regulaminem operatora, tam znajdziesz najlepszą odpowiedź.

Pozdrawiam!