Nadzwyczajna obudowa komputera - Jak dostać

Witam. Ostatnio tak sobie przeglądałem internety, i znalazłem taką oto obudowę: http://www.techpowerup.com/forums/threads/the-great-pyramid-water-cooled.85160/ , i tak się zastanawiam, jaka firma/człowiek by się podjął takiego czegoś na zamówienie, ponieważ mi się spodobała, i chciałbym podobną. Tak, żebym mógł podać dokładne wymiary, ponieważ nie chciałbym, by coś się nie zmieściło. Zna ktoś kogoś, kto by się tego podjął? Nie musi być dokładnie z " very high quality black and silver aluminum", ale żeby to nie był jakiś plastik i żeby podobnie wyglądało.

Jaki budżet?

Jako, że cała piramida została sprzedana za $295, to za samą obudowę wolałbym nie zapłacić więcej, niż te ok. 500zł-600zł. No chyba, że za taką sumę nie dostanę, to może być trochę drożej.

Jak można wyczytać, cena 295$ dotyczyła samej konstrukcji, z drugiej ręki, bez modów i części - modder sam zaznaczył, że posiada DRUGI, nieodpakowany egzemplarz, a na fotkach i filmiku w ogłoszeniu chwalił się swoją obudową.

 

295 dolarów po dzisiejszym kursie to ponad 1000 zł, nie wiem jak wymyśliłeś żeby zapłacić za to połowę tego… zwłaszcza że to cena sprzed ponad 5 lat.

Kolejna rzecz: zrobiono ich 200 szt - to robota poniekąd “taśmowa”, więc trochę inne podejście do wyceny. Przy zamówieniu tylko jednego egzemplarza, jeżeli nie posiadasz dokładnego schematu wykoniania, a jedynie listę bebechów, które mają się zmieścić, taki koszt wydaje się mało realny (delikatnie mówiąc) - jakbyś zamawiał to u mnie, to sam projekt kosztował by tyle. 

Mówiąc krótko: zapomnij o kupieniu podobnej obudowy w tej cenie.