Nagła ścina komputera

Siemka mam problem gram sobie w lola albo ogladam na youtubie i mam nagłą ścine komputera. Nigdy tak nie miałem trwa to około 1-2 min i dźwięk się buguje słychać ale strasznie to pierdzi i jest bardzo spowolnione a komputer nie rusza nie mogę ruszyć myszką ani nic tylko słychać ten pierdzący dźwięk np z filmiku na youtubie. Nie wiem co może być problemem. Proszę o pomoc

winows7

ram 4 gb

 

System nie jest czasem zawirusowany?

Sprawdzałeś temperatury procesora oraz stan dysku twardego?

nie sprawdzałem a system ostatnio skanowałem nie było wirusów

 

To sprawdź temperatury programem HWiNFO32 i wrzuć screena.

Czy o to chodziło? Edit. Tak ogólnie to zobaczyłem że przed chwilą miałem na dysku C 10gb wolnego a teraz mam 9,86 i zabiera mi miejsce na dysku nie wiem o co chodzi

safwefwe.jpg

Obrazek wrzuć najlepiej na zewnętrzny hosting bo załączniki na tym forum nie działają. 

Co do znikającego miejsca sprawdź czy jakieś aktualizacje się nie pobierają. Jeśli korzystasz z przeglądarki to cache stron internetowych także zapisuje się na dysku, pewno masz włączone przywracanie systemu więc jeśli miejsce znika w niewielkich wartościach to zbytnio nie ma powodu do obaw. 

Tutaj temperatur nie widać, zobacz w zakładce sensors lub w programie hwmonitor. Musisz też obciążyć komputer w tym czasie, pomiar przy włączonej ledwo przeglądarce i komunikatorze niewiele pokaże. Jeśli masz winrara to możesz na ten czas włączyć w nim benchmark (Alt+B). 

Sorki za tą nieaktywność ale nie było mnie na komputerze. Tutaj temperatura: