Nagła zmiana języka w UBUNTU 12.04

Witam

Jestem zielony w tym temacie - mianowicie chodzi o to, że miałem całe menu, paski zadań oraz komunikaty w j. polskim a teraz mam wszystko po angielsku. Mało tego - usuwałem j. angielski i na samej górze w “language seetings” mam j. polski a nadal wiekszość wyświetla mi w j. angielskim. Co tu jest grane? Po przejrzeniu forum nie widzę, aby ktoś miał podobny problem, albowiem resztę problemów wcześniejszych udało mi się ominąć dzięki forom. Czy ktoś jest w stanie pomóć biednemu amatorowi i tym samym bardziej zachęci do korzystania z Ubuntu? :slight_smile:

Dodane 17.03.2013 (N) 12:32

Aktualizuję: usunąłem j. polski i ponownie zainstalowałem i nadal nic. Wszystkie “systemowe” rzeczy mam po angielsku oprócz ekranu logowania. What the? I wiem już, że sam nie dam sobie rady. Bardzo proszę o pomoc, z tego co widzę większość problemów tego typu miało OpenSuse, i mimo prób naprawy nic nie da się zrobić. HELP :slight_smile: Spędziłem wczoraj nad tym pół nocy aż żona mnie nieźle z… krzyczała.

Dodane 19.03.2013 (Wt) 22:27

Jeśli brakuje informacji o moim problemie to proszę piszcie. Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi :slight_smile: Nie chciałbym się zrazić do Ubuntu, mało tego bardzo go pragnę :lol: