Nagle klawisze klawiatury przestały działać

Witam

Korzystałem normalnie z klawiatury laptopowej a nagle przestała działać strzałka w prawo. Do niej dołączyła spacja, alt, delete, na dobitkę doszło  z, alt gr, strzałki w lewo i dol Tyle wiem. Jakie są inne klawisze nie wiem. Klawisze klikają dobrze, nie dają się zdjąć wcale. Laptop Acer Aspire E1-531 system windows 10.

jeżeli nie potrafisz zdjąć klawisza, to raczej sprawa dla serwisu - niech zdejmą, przeczyszczą, sprawdzą taśmę jeżeli to nie pomoże. Nie powinno kosztować więcej niż 100zł, a raczej w okolicach 50.

ok dzięki

Ps. klawisz się dał zdjąć chyba jest problem z taśmą, bo jak wciskam to nie reaguje.

Skoro już doszedłeś sam jak zdjąć, to zdejmuj problematyczne i przyległe klawisze, dmuchnij sprężonym powietrzem. Jeżeli nie masz, to delikatnie (!) odkurzaczem i/lub pędzelkiem (taki od maszyn do szycia świetnie się sprawdza). Spód klawisza też wyczyść pędzelkiem.

Może pobierz jakiś keybord test i sprawdź czy aby na pewno klawisze działają fizycznie jeżeli tak to wina może być w systemie jeżeli nie to klawka i taśma do sprawdzenia ewentualnie wymiany :confused:

Zamykam temat!

Problem rozwiązany przez zakup klawiatury na usb.