Nagłe komunikaty o błędach - logi z HijackThis i ComboFix

Błąd zarządzanie pamięcią. Nagraj obraz ISO z MemTest86 za pomocą jakiegoś programu do nagrywania płyt i wykonaj test pamięci.

Musisz nacisnąć klawisz DELETE (w 90% przypadków) lub klawisz F2 (w 10% przypadków) -> Advanced CMOS Features* -> Boot Sequence** -> 1st Boot Device*** tam wybierasz nazwę z napisem CD/DVD -> Wejdź do głownego menu BIOS -> Wybierz opcję Save & Exit Setup -> Startujesz z płyty.

Po wykonaniu testu pamieci napisz na forum, co wykryło.

Po wykonaniu powyższego sposobu wykonaj ten sposób:

Start -> Uruchom -> Wpisz cmd -> Naciśnij klawisz Enter -> Wpisz sfc /SCANFILE=c:\windows\system32\win32k.sys -> Naciśnij klawisz Enter -> Jeżeli coś wykryje, to potwierdź naprawę błędu

Nie. Jak nie ustawisz BIOS-a na start z płyty, to komputer nie wystartuje z płyty. Nie widziałem programu do zmiany ustawień BIOS-a z poziomu Windowsa.

* - Albo CMOS, albo BIOS. Nie wiem.

** - Nie wiem jak się to Sequence pisze, jeżeli nie ma takiego czegoś, to poszukaj coś podobnego.

*** - Może również być napisane First Boot Device.

Poprawka - To na pewno będzie opcja Save & Exit Setup, ale jeżeli tego nie będzie u ciebie, to poszukaj inną opcję z wyrazami Save i Exit.

Spróbuję to nagrać, ale co potem? Wystartuję z płyty i co? Co z tymi problemami typu MEMORY MANAGMENT?

Dodane 13.02.2009 (Pt) 12:54

Po wejćiu do Advanced Bios Features->First Boot Device nie miałem opcji CD/DVD, tylko CDROM, Network i jeszcze jakąś. Wybrałem CDROM.

Zapisałem i po uruchomieniu nie uruchamia się MemTest.