Nagłe opóźnienie komputera

Jakieś 2 tyg komputer znikąd podczas 3 włączeń robił sprawdzanie dysków. za 3 razem coś naprawiał/usuwał. jakieś kilka razy włączał się normalnie, ale później już nie. teraz przy każdym uruchomieniu robi sprawdzenie dysku E (i tylko jego) poza tym dość często , że się zawiesza przy uruchamianiu ESETa, albo (rzadziej) po jego uruchomieniu. Komp odpala się teraz z 5 min! dodam, ze żadnych nowych programów nie instalowałem od miesiąca i nic większego nie ściągałem. skanowałem komputer. coś wyryło, usunąłem ale wciąż jest tak samo.

PS mam na komputerze ESETa i Malwarebytes Anti-malware. nie odinstalowałem ich bo mam je od dawna i problemu wcześniej nie było

Jako że nie chce mi sie tego wszystkiego opisywać,posłużę się linkiem gdzie jest to ładnie opisane :slight_smile: http://www.hotfix.pl/podczas-kazdego-st … w–a34.htm Zwróć uwagę ,że u Ciebie będzie to dysk E.Najpierw robisz punkt 1,jak nie zadziała następne.

Daj też odczyt SMART dysku.Program HDtune zakładka Health.

Ja bym dla pewności odinstalował i sprawdził jak system działa.To ze wczesnej było ok, nie znaczy że zawsze tak musi być.