Nagłe pojawienie sie OGROMNEGO "Laga"

Witam

Mam problem, od jakiegos czasu /okolo miesiaca/ nie jestem w stanie grac w gre : “counter strike”. Nie ma znaczenia na jaki server wejde - po prostu ping mi skacze do 1000 i nie da sie grac. Dziwi mnie to, ze w niektore inne gry gram bez wiekszych problemow (przez siec - np. Warcraft 3 ft) Podejrzewam, ze to jakis wirus i w jakis sposob pogarsza jakosc mojego lacza (1024kb/s) moze na danych portach co ta gra wykorzystuje, nie znam sie wiec prosze o pomoc.

Komputer przeskanowalem juz programami takimi jak: Adaware, spybot, avast, mks-vir

dolaczam loga z hijacka

Z góry dziekuje za pomoc.

pozdrawiam :?

Log masz ok.

Ciachnij kosmetycznie:

Może skontaktuj się z dostawcą internetu. Prawdopodobnie to jego wina ponieważ syfu nie masz.

Masz dwa programy AV - avast oraz mks. Proponuję jednego z nich odinstalować.

Może znasz jakis dobry program godny polecenia usuwajacy tego typu robale?

To nie są żadne robale - to tylko kosmetyka :slight_smile:

Zrób skan AVG AntySpyware 7.5 po update :slight_smile:

Przeskanuj komputer programami Ad-aware SE Personal 1.06 oraz Spybot Search & Destroy 1.4

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start -> uruchom -> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzebne przy autostarcie programy :slight_smile:

witam ponownie

Skontaktowałem się z dostawcą internetu i napisał ,że przyczyn problemu należy szukać po mojej stronie - z połączeniem wszystko jest ok. Skoro w Hijacku nic nie widać, antywiry nic nie wykrywają to już nie wiem:/. Zdziwiło mnie to jak w counter strike zmniejsze Maksymalną ilość klatek do 30 (fps_max 30) to lagi jakby mniejsze, co prawda ping nadal nie jest idealny ale juz nie gubie tak pakietow… przy 60 fps juz sie nie da grac Ping skacze w granicach od 20 do 2000 i gubie pakiety… ma ktoś jakiś pomysł ?

Zastosowałeś się do zaleceń Adama i usunąłeś jednego antywirusa? Bardzo możliwe, że MKSowy Firewall troszeczke sieć blokuje :slight_smile:

tak, w tym momencie mam tylko 1 antywirusa - AVG

Wklej loga z Hijacka bo pewnie są pozostałości po poprzednich :wink:

ale problem pewnie gdzieś indziej leży :frowning:

Zafixować.

Pozatym - czysto :slight_smile:

no wlasnie, a lag nadal meczy ;/