Nagłe Problemy z cs:go ? Nie włącza się :/

Witam chciałem się dowiedzieć co jest przyczyną braku włączania się cs:go. Ostatnio grałem 4 dni temu i wszystko było pięknie i cudownie, nagle kiedy chcę uruchomić,przez pierwsze 3 sekundy jest wszystko okej. Przez okres następnych sekund pokazuje w znajomkach że gram w cs:go i po chwili znowu że jestem tylko online i nic się nie włącza. Dodam jeszcze że gry nie ma nawet w menadżerze zadań.Proszę o pomoc kogokolwiek, bo nie mam już siły, :confused:.

Dzisiaj aktualizowałem grafikę i zainsalowałem na nowo csa. Nic nie pomaga :confused:

Może antywirus go blokuje? Miałem taką akcję z Battlefieldem. Nie uruchamiał się, w menedżerze proces pojawiał się na chwilę po czym znikał. Okazało się, że go Avast blokował. Gdy dodałem foldery z grą do wyjątków w programie to Bf odpalił się od razu.

Warto też zobaczyć czy coś w dzienniku zdarzeń się nie zapisuje.

Mam dokładnie tą samą akcje. Komputer dobry (lekko 200 FPS w CS-ie). Antywirusa odinstalowałem dzisiaj, a sterowniki wszystkie zaktualizowałem wczoraj. W menedżerze zadań widoczny jest proces csgo.exe ale tylko przez max. 3 sekundy.

P.S. Przy okazji podróżując po różnych forach zauważyłem, że nie tylko my takie problemy ostatnio mamy :confused:

Zaraz to ogarnę, ale tak nagle zaczął blokować ? Dziwne to moim zdaniem :confused:

Może oni coś zjebali po aktualizacji, tak nagle. Ostatnio mam jakieś problemy jeszcze z Windowsem. Gdzie pokazuje mi się niebieski ekran z napisem “Wykryto jakieś problem, komputer zaraz sam się uruchomi ponowie” Problem w tym że on tego nie robi skurwysyn, tylko sam musze guziczkiem uruchamiać ponownie :/.

U mnie też grafika jedna z lepszych też około 200 fps i tu taki ■■■■. NIe mam pojęcia o co chodzi, bo inne gry działają :/.

Znam twój ból, ale chyba nic nam nie pozostaje oprócz czekania na następną aktualizację :confused:

Słuchaj znalazłem winowajce. Posiadasz może program SweetFX(czy jakoś tak) ,do zmieniania koloru w grze? Jeżeli tak odinstaluj go i wszystko śmiga, Valve z ostatnim patchem ■■■■■■■o się na ten program i zakazali jego stosowania.Dlatego gra się nie uruchamia :wink: