Nagle przestały działać przeglądarki internetowe


(system) #1

Wczoraj nagle przestały mi działać przeglądarki internetowe. Pisze nagle, bo nic nowego nie wgrywałam ani nie odinstalowywałam. Zreinstalowałam system i nadal występuje ten sam problem zarówno pod oryginalnym Windowsem (XP, Vista, 7), jak i Linuksem. Po prostu nie da się uruchomić przeglądarki internetowej (IE, Firefox). Komunikator też nie działa i nie wiem co mam zrobić, skoro reinstalacja systemu nie pomogła i zaraz po pierwszym starcie systemu IE się nie włącza.

Aktualnie mam Windows XP Professional Corporate

Sprzęt: Intel Core 2 Duo T6400, HDD 500 GB, DDR3 4 GB, NVidia GeForce 9400M G, karta bezprzewodowa RaLink.


(jajecpl) #2

Ech Karolinah, za bardzo grzebiesz w tych systemach :slight_smile: INTERNET padł Ci po prostu , albo router, albo modem :slight_smile: rachunki zapłacone ??

-- Dodane 01.05.2011 (N) 18:20 --

odłacz z pradu modem, na minute(takie czarne pewnie ) i wtedy zobacz :slight_smile:


(Pablo79) #3

Nigdy nie słyszałem o edycji systemu Windows XP Professional Corporate - cżyżby może piracik [-X i stąd być może takie problemy.


(jajecpl) #4

napisała ze pod linuxem też nie chodzi, wiec to wina windy raczej :slight_smile:

-- Dodane 01.05.2011 (N) 18:38 --

nie wina windy :slight_smile:


(system) #5

Nic nie grzebię. Router już dawno zresetowałam, ale to nie pomogło. System jest oryginalny. A co to jest corporate doczytaj tutaj. Teraz jakimś dziwnym trafem Firefox się włącza, jedynie IE nie wczytuje stron...


(jajecpl) #6

OK, a nie masz przed routerem modemu ?? ( nie wiem jaki dostawca netu ) I nie sądzę żebyś kupiła sobie Corporate XP (chyba ze na exsite.pl) :slight_smile: po prostu przekombinowana wersja XP... zainstaluj Opere mooooże pójdzie :slight_smile:

-- Dodane 01.05.2011 (N) 18:57 --

i widziałem na innych forach, ze próbujesz z linuxem.. idź w ta stronę :slight_smile:


(system) #7

Jak już pisałam system jest oryginalny (mam go za darmo z uczelni technicznej), więc nie jest to żaden pirat ani wersja z Internetu! Nie mam też modemu przed routerem.