Nagłe spowolnienie ładowania stron internetowych / bufor YT

Witam,

 

Od kilku dni zauważyłem nagłe spowolnienie ładowania się stron lub buforowania filmów na YT. Muszę kilka razy odświeżyć stronę żeby w końcu się załadowała. Problem nie leży w tym że mi łącze spowalnia czy coś bo pobieram pliki z maksymalną prędkością 4Mb/s. Ping w grach tak samo bez zmian. Przeskanowałem komputer Kaspersky Virus Removal Tool i tylko 1 Trojan wykrył i usunął, zrobiłem defragmentacje dysków, czyściłem rejestr CCleanerem i nic nie pomogło. Jakieś suggestie? Wklejam OTL.

 

Extras

OTL

Dołączam się do kolegi wyżej. Mam to samo, oglądam obojętnie jaki film nawet na 144p jakości i bufferuje co 2 sekundy -.- nawet jak czekam kilka minut i włącze wznów to i tak za moment się zatnie. To samo z ładowaniem stron ;/.

Z buforem to nie mam aż tak źle. Muszę odświeżyć stronę pare razy aż zaskoczy i bez problemu na 720p można oglądać. Najbardziej mnie irytuje wczytywanie stron.

Wiem też z doświadczenia że YT potrafi mieć godziny gdzie faktycznie cieżko coś oglądnąć.

Ważne pytanie - czy jesteście użytkownikami Neostrady?

Tak. Chciałym dodać że u brata na laptopie nie ma żadnych problemów więc wina leży pewnie u mnie.

Problem z YouTube, zwłaszcza w ostatnich dniach to nie twoja wina, tylko wina Orange.

Śledź na bieżąco ten wątek: http://www.orange.pl/fid,4002278347,id,2266201192,title,neostrada-a-portal-youtube-nowe-fakty,forumthread.html

No dobra, to wiem już o co chodzi z YT. Teraz zostały inne strony. Wciąż jest tu coś nie halo.