Nagle wylaczanie sie kompa!

Po jakims czasie pracy komputer potrafi mi sie wylaczyc!! Zasilacz strasznie sie grzeje!! Czy to moze byc wina zasilacza?? Moj komputer:::

Amd Sempron 2800+ na Asus A7V600-X Kt 600\ 512 RAM 400 MHz\ His Radeon 9200 SE 128Mb i zasilacz 350 watt No name (niestety ale planuje zmiane jezeli to bedzie wina zasialcza!! Pomozcie bo boje sie zeby czegos nie spalic!! :frowning: :frowning: :frowning:

Oczywiście że może to być wina zasilacza.

Podaj jaką masz temperature procka

Zapomnialem podac ze mam pentagrama QC 80-Cu na najnizszych obrotach mam po wylaczeniu NFS Underg. 2 52\54 st.

Na bank zasilacz. Jask najszybciej wymien :wink:

Spokojnie, o jakiej mocy masz zasilacz??

Na bank coś ci się przegrzewa, mojemu koledze też się wyłancza komp po jakimś czasie, ale baran nie chce mnie słuchać żeby dać lepsze chłodzenie prockowi 75*C :shock: Czekam kiedy mu się spali :smiley:

Bażant spoko ja tez czekałem ale bardziej wynikało to z mojej niewiedzy i niechęci sprawdzenia dlatego sie spaliło, jego tez to czeka. Moim zdaniem to raczej wentylator na procku, miałem identyczne objawy chodził jakąs godzine czy 2 i zaczął sie resetować z niebieskim ekranem potem juz było za późno bo w konu sie zresetował i juz sie nie uruchomił(procesor spaliłem:(). Także radze sprawdzić wszystko chyba ze chcesz mieć przymusowy upgrade komputera:):slight_smile:

Miałem podobnie.Możliwe, że wystarczy wyczyścić radiator na procesorze, bo kurz może przeszkadzać w chłodzeniu go.Pędzelek suchy i odkurzasz :slight_smile:

Nieeeeeeeeeeee! !!

Ale zauważ że:

Także w tym przypadku będzie to problem z zasilaczem, chociaż przez zasilacz płyta też już mogła się wysypać.

Mam nowego tygodniowego Pentagrama QC-80 Cu zasilacz mam 350 wat no name. Ale najgorsze jest to ze dalem go do znajomego do serwisu i u niego temp na min obr. 35 (w stresie) a u mnie 53!! I w serwisie chodzi dzis od 8 godziny do teraz i nic zadnego restartu zadnego wylaczenia kompa wszystko ok!! zaczyna m sie “denerwowac”! !!

wentylator na procku, spradz to, wyczysc odkurzaczem jak ktos wczesniej mowil bo kurz nize przeszkazdac w kreceniu.

dobra rada dla gimi14 , po ilości tematów, powiem Ci szczerze, zacznij czytać o OC, bo sobie uszkodzisz kompa, i bedzie płacz! Widać po wypowiedziach, ze coś modzisz, ino niebardzo Ci wychodzi!