Nagle znikl mi dzwięk

Hey Mam dylemat…jest wiele problemów tego rodzaju ale ten jest wyjątkowy…Podczas gry w Cs`a poszedłem do ubikacji w wiadomym celu…gdy wróciłem założyłem słuchawki nagle usłyszałem iż nie mam dźwięku od razu pomyślałem że jest to wada Countera więc wyłączyłem go szybciutko i uruchamiam winampa i w dalszym ciągu niema dzwięku…Instalowałem nowe sterowniki itp… ale lipa prosze szybko o pomoc! !!

Nie wiem ile wiesz o kompach , ale aby nie przynudzać to tak na skruty

  • system “widzi” karte dźwiękową?

jeżeli tak to aktualizuj sterownik

jeżeli nie przeinstaluj karte

jakby nic nie pomogło napisz jaka to karta

Mam kupioną osobną karte troche złom nie wiem czy powinno oby dwie mi pokazywać (tę zintegrowaną z płytą głowną czy tylko tą osobną) Sterowniki kasowałem usuwałem nowe dawałem i nic nie wiem jak wabi sie ta karta coś tam Asound potrzebne ci szczegóły ?

Dodane 29.01.2009 (Cz) 20:04

Mam kupioną osobną karte troche złom nie wiem czy powinno oby dwie mi pokazywać (tę zintegrowaną z płytą głowną czy tylko tą osobną) Sterowniki kasowałem usuwałem nowe dawałem i nic nie wiem jak wabi sie ta karta coś tam Asound potrzebne ci szczegóły ?

Troche mało info.

pobież http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.60.1500 i sprawdź jaka to karta a najlepiej daj scena z everest’a

marek dzienki ale wyłączyłem kompa na noc włączam rano i jest ? :smiley: być może Counter jest jebnięty niewiem…oblukaj mój drugi problem;)