Nagłe zniknięcie karty sieciowej i połączenia lokalnego

Witam.

Piszę w sprawie problemu z którym nie mogę się uporać od kilku dni. Otóż w pewnym momencie, w czasie użytkowania Internetu, zerwało mi połączenie. Spoko, zresetowałem modem ale to nic nie dało. Zresetowałem komputer, nic. W połączeniach, okazało się, że znikło mi połączenie lokalne, zostało tylko bezprzewodowe (z którego nie korzystam). Co więcej w menadżerze urządzeń, wśród kart sieciowych mam tylko dwie o nazwie Microsoft 6to4 (kolejno 6 i 7) oraz kartę z Wi-Fi w nazwie. Korzystam z Windowsa Visty 32 na laptopie Toshiba Satellite.

I tu pojawia się moje pytanie. Jak z powrotem zainstalować kartę sieciową (ściągnąłem sterowniki do karty sieciowej na mój model ze strony Toshiby ale to nic nie dało) i jak stworzyć połączenie lokalne (sposoby które wypróbowywałem ograniczały się zdaniem mojego komputera do sieci bezprzewodowej bądź połączeń przy których musiałem podawać jakieś hasła i numery telefonu).

Liczę na jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam.

KubsOne , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Z połączeniami lokalnymi różnie bywa. Panel sterowania>sieć i internet>centrum sieci i udostępniania>zmień ustawienie karty sieciowej>połączenie lokalne od prawego> właściwości> protokół internetowy w wersji 4. Kliknij dwa razy. ‘Użyj następującego adresu IP’ Spójrz czy protokół Ci się nie zrestartował. A jeśli tak to zadzwoń do dostawcy sieci, poproś o dane (może masz na kartce gdzieś zapisane?) czyli IP, Brama, Maska, PDNS, ADNS. Niekoniecznie musi być to wina sterowników.

Hayashi:

W centrum sieci i udostępniania nie mam nic o zmianie ustawień karty sieciowej. Mam tylko mapę ograniczającą się do mojego komputera i Internetu (przy czym między nimi jest krzyżyk). Wcześniej była jeszcze pomiędzy nimi sieć. Poniżej natomiast jest brak połączenia i rada żebym się połączyć z siecią (oh rly?)

Frog:

Poprawione.