Nagłos w gadu gadu 7.6.0 i skype

od dłuższego czasu mam takie problemy z Nagłosem w gg, kiedy zadzwonię do kogoś, to ja tą osobę słyszę, ale ona mnie nie słyszy.

Testowałem już to wszystko, ale wychodzi wszystko normalnie, wiec nie wiem o co tu chodzi. Być może wy mi w czymś doradzicie tu, bo mało tego, że opłascviłem niektóre rozmowy, bo dzwonię w różnych godzinach, to mało tego nie moge się połączyć dobrze zdaną osobą. Otóż może przez sekundę może się dogadam z nią, ale co potem

Potem następuje przerwa w głosie, czyli ja kogoś słyszę, a ktoś mnie nie, więc jak to jest z tym.

Na teście wychodzę ok. Druga sprawa jaka jest, to że się nie moge dodzwonić za granicę, ze skype, np, z Anglią, nie mogłem się połączyć, bo miałem taki komunikat, że skype nieobsługuje takich numerów, poza tym numer jest zastrzeżony. Więc jak to może być? Poza tym wszystko mi podczas rozmów wszzystko mi rozłącza.

A przecież nie mam żadnych powiązań z P2P, o którym mi wciąż wspomina pomoc techniczna z obydwu stron i z gg i ze skype

Poza tym mi ciągle gadają o słabym łączu. Ja uwazam, że mam takie same łącze, tak jak i każdy

jestem ciekaw czy masz takie same jak ja? :x

może najpierw podaj przepustowość łącza (powinieneś mieć je w umowie z operatorem, ewentualnie przedwoń do niego aby ci podał te dane lub przetestuj na jednej z wielu dostępnych stronek) ewentualnie sprawdż kompa pod względem syfu.

pamiętam takie czasy, kiedy to nawet skype, mi bardzo dobrze działa.

Takż etu nic nie mogłem narzekać na łacze, a już nieraz dzwoniłem do swojego operatora, dlaczego task jest, niestety odpowedził mi krótko, że to nie ich wina. Winowajców powinno się czukać po stronie komunikatorów, którzy zajmuj się takimi rzeczami

Jednak uważam, że skype, to czasami dobra firma, tylo dlaczego mi tak rozłączają mi rozmowy na tym. Już tego nie moge zrozumieć

polecam program AQQ, tam też można rozmawiać :smiley:

http://www.aqq.eu/

jest naprawdę świetny :wink:

problem polega na tym, że skype, czy gg jest jedną z popularniejszych komunikatorów, jak te inne. Nie wątpię, że być może są dość dobre, ale nie takie popularne, dużo znajomych mam na tych komunikatorach.

Kiedyś tego nie miałem, dopiero teraz od dłuższego już czasu mam takie kłopoty

Raczej z krajem nie mam kłopoty, choć też nieraz są, ale z zagranicą, to już bywa różnie, także są wtedy kłopoty

rozmawiam skype często z dziewczyną, jest w Austrii. Nie ma żadnych kłopotów. Hm, ale popytam znajomych, może spotkali sie z problemem i coś poradzą. Na razie cierpliwości :wink:

ja tam próbowałem się dodzwonić do Anglii z gg, niestety odezwała mi się Afryka, ale jakim to cudem?

Przecież wykręciłem numer +44, a kierunkowy do Anglii.

Z międzynarodówki mało co korzystam, więc specjalnie nic nie moge powiedzieć o tym, ale próbowałem nie tak dawno i lipa

Choć korzystałem również i z międzynarodówki i to sam nieraz słąbe połączenia, zwłaszcza to typowe z gg

Wejdź na http://www.numion.com i podaj co będzie pisać przy wysyłaniu i odbieraniu.

w/g mnie to po co mi jakaś strona z numionem, ale ponieważ jestem w sieci kablowej, musze powiedzieć, że moje łącza nie są takie tragiczne.

Mam do 1,5 mbps/s w tym

prędkość pobierania danych mam 1024 kbps

a prędkość wysylania danych mam 128 kbps

Tyle co może narazie powiedzieć o swoich parametrach, bo na numonie się nie znam, ale mam swoje parametry