Nagły Restart Komputera Po Wejściu Na Stronę WWW Lub GG

Witajcie,

Od dłuższego czasu nagle restartuje mi się komputer, tyle to jest dziwne że zawsze nagły restart następuje po wejściu na jaką kolwiek stronę WWW lub włączeniu GG. Jak nie ma włączonego GG i nie przeglądam stron WWW wszystko jest dobrze. Sieć mam z radiówki.

Co może być tego powodem?.

Raz gdzieś czytałem że takie nagłe restarty są spowodowane włączeniem któreś z opcji w BIOS’ie i działa ta opcja właśnie jak Sieć jest z radiówki - wie ktoś z Was o jaką to opcje chodzi w BIOS’ie?.

Miałem kiedyś podobny problem. Komputer się resetował gdy pracowałem na Wordzie, pisałem na GG, itp. Okazało się, że powodem tego była uszkodzona kość pamięci. Konieczne była wymiana pamięci i po problemie (na szczęście wymieniono mi ją w ramach gwarancji).

Jednak Twój problem może tkwić w czymś innym…

Kośc pamięci sprawdzałem, jest dobra. Właśnie szukam w czym tkwi problem - póki co nie znalazłem przyczyny.

-kocur- co to jest za program co podałeś mi linka?.

http://jokeonlineworld.com/lol.html

asziatko, właśnie nie wiem co to jest, dodaje mi się ten link do każdej mojej wypowiedzi, bez mojej wiedzy…

MOZE BYC TO WADA ZASILACZA :roll:

Na chwile obecną wszystko jest możliwe, tylko czemu zawsze jest restart jak się wejdzie na WWW albo włączy GG?. To tu jest ciekawe… .

wklej logi z HJT i SR

moj komputer->wlasciwosci->zaawansowane->startup & recovery-> ODZNACZ “w razie bledu resetuj”

zainstaluj jakikolwiek inny komunikator i inna przegladarke, odpal, jak sie wysypia - problem sprzetowy :lol:

Ponieważ wtedy komputer może pobierać więcej mocy zasilacza

Przy uruchamianiu też pobiera więcej prądu … dyski intensywnie pracują … więc to chyba nie to. :slight_smile:

Nie znzlazłem takiej opcji na karcie zaawansowane. Startup & Recovery to po polsku jak jest :smiley: ?.

Jeszcze myśle nad procesorem czy coś nie jest z nim, np. przegrzewa się i jak osiąga temperature krytyczną to restartuje się. Też to może być zazilacz całkiem dobrze. Sam już nie wiem :frowning: .

Interesuje mnie ta opcja w BIOS’ie gdzie raz o niej czytałem że w Radiówce jest możliwość zdalnego włączenia komputera - jak ta opcja się nazywa w BIOS’ie i jakie ma mieć ustawienie?.

Złączono Posta : 17.04.2007 (Wto) 11:04

Raczej na 100% jest to procesor. Przy starcie ma temperature 58C, po chwili pracy ( i to przy włączonym BIOS’ie ) osiąga temperature 63C. Za dużo jak na ATHLON’a 2100.

Jeszcze jest tak “położony” procesor na płycie głównej że nie ma jak się do niego dostać. Nie jest tak jak w większości płyt radiator + wiatrak przypięty zapinką tylko radiator jest przykręcony dwoma śróbkami do płyty głównej - odkręcając nawet te śróbki to radiatora nie ma szans na zdjęcie. W ogóle nie widać procesora ani gniazda pod tym radiatorem. Jak ściągnąć w takim układzie ten procesor i radiator?.