Nagły restart telefonu

Witajcie! Mam problem, przed chwilą, gdy wziąłem telefon, odblokowałem i chciałem zmniejszyć jasność po prastu sam się zrestartował. Wyłączył się ekran, od razu zawibrował i zaczął się właczać. Telefon to Huawei P9 lite. Jestem PEWNY, że nie trzymałem przycisku zasilania. W czym może być problem?

Jeśli problem wystąpił tylko raz, to mógł być problem oprogramowania. Możesz spróbować przywrócic system do ustawień fabrycznych lub włączyć w komórce jakiś program antywirusowy do sprawdzenia błędów.

Avast nie wykrył żadnych problemów, sytuacja nastąpiła tylko raz, a po restarcie zaczęło się pobierać “Sklep Google Play”, czy coś podobnego. Mógł się zrestartować z powodu aktualizacji jakiejś aplikacji?

Mogło tak być :slight_smile: Może przeciążenie pamięci :slight_smile:

Przed chwilą przypomniałem sibie, że przed tym “nagłym restartem” doświadczyłem dziwnych “lagów”.
Gdy ekran był wyłączony po kliknięciu przycisku zasilania ekran włączył się po chwili, nie od razu, tak samo, gdy klikłem, by wyłączyć ekran, być może owa aplikacja się już instalowała, miałem kiedyś takie lagi, ale tylko podczas grania w mocno zaawansowane gry i po wyłączeniu ekranu i po ponownym włączeniu następowały lagi. Może to być kwiestia uszkodzenia mechanicznego smartfonu?

dwa miesiące temu miałem też te problemy co jakiś czas ,lecz po paru dniach zaczął się włączać i wyłączać non stop , tylko pokazał sie ekran i od razu restart. Zaniosłem go do salonu na gwarancje i po 2 tyg odebrałem go ,a przyczyną okazała się usterka płyty głównej więc uważaj!!!