Nagły spadek fpsów w League of Legends

Witam, otóż gram sobie normalnie przez pare minut od włączenia kompa w LoLa i po około 10 do 20 min z 45-50 fps robi mi się od 10-20 i uniemożliwia mi grę, wcześniej miałem ten sam problem i musiałem zorbić formata, a teraz jest to samo tylko że jest troche więcej fps o jakieś 5 

Może sprzęt się przegrzewa i zwalnia, szczególnie że pentiumy D miały z tym problemy. Monitoruj temp podczas gry, np. programem HWmonitor.

Temperatura mojego procka podczas grania to od 68 do 80 C

Czyli się przegrzewa. Na twoim miejscu zrobiłbym mały upgrade i jeśli masz chłodzenie na wysokim radiatorze wrzucił zamiast tego antycznego pentiuma mocniejsze i chłodniejsze C2D http://allegro.pl/mega-promocja-intel-core-2-duo-e7400-fv-amso-i6032172493.html

Jeszcze jutro dokupie paste termoprzewodzącą i będzie jak nowy xD 

To chłodzenie na niskim http://www.arest.pl/ph/20578/1_addmedium.jpg i na wysokim radiatorze http://img.tomshardware.com/us/2006/05/10/dual_41_ghz_cores/intel_box_cooler.jpg Jeśli masz to drugie to spokojnie możesz wrzucać takie C2D. Cooler na wyższym radiatorze i w szczególności z w pełni miedzianą podstawką jest sporo wydajniejszy od tego na niskim. Przed taką modernizacją sprawdź wersje BIOS, podany przeze mnie C2D jest obsługiwany od BIOSu w wersji F9 (dla rewizji V1 tej płyty). To jaką masz wersje BIOS możesz sprawdzić w samym BIOSie czy np. w CPU-Z zakładka mainboard.

Wymieniając procesor będziesz potrzebował pastę termoprzewodzącą np. zalman STG-2. Ewentualnie możesz najpierw zmienić pastę i jeśli temp. spadną, a obecna wydajność komputera cie zadowala to tak zostawić.

Mam F4 i próbowałem biosa pobrać ze strony gigabyta na F9 i nie zadziałało (Próbowałem na v1 i v2)

W sekcji funkcje jest program @bios do aktualizacji. 

Wersji v1 czy v2 się nie wybiera, tylko musisz odczytać z laminatu lub z cpu-z jaką masz rewizje. Wgranie bios od złej wersji uszkodzi płytę.

Dzięki, już zrobiłem teraz tylko czekać na nowego procka :)