Nagły zanik sieci która do tej pory działała

Witam!

Ostatnio pojawił sie u mnie problem z którym nie potrafię sobie poradzić. Mieszkam z kilkoma osobami i do tej pory każdy z nas korzystał z jednej sieci WiFi. Przedwczoraj okazało się ze jeden z laptopów nagle przestał wykrywać tę sieć mimo że wczesniej wszystkim normalnie działała. Dziwne jest to ze laptop ten wykrywa inne sieci w pobliżu a tej naszej nie potrafi zlokalizować. Nie mamy dostępu do routera ponieważ tym zajmuje sie administrator który też nie bardzo wie co sie moglo stac. Wiem ze próbował resetowc router, niestety nie możemy zresetowac do zera ustawien. Probowalismy tez zapomnieć sieć na laptopie i poszukać jej od nowa ale w ogóle jej nie znajduje.

Czy ktoś ma pomysł co się mogło stać i jak to naprawić? Czy jest tez mozliwosc by ktoś ze wspollokatorow zalogowal się na router i zablokował ten jeden laptop ?

Spróbuj zaktualizować sterowniki w laptopie do najnowszej wersji.

Ja podobne problemy miałem pod Windows Vista? Do dziś nie wyjaśniłem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, być może sterowniki są błędnie napisane, a być może system nie potrafi sobie poradzić z obsługą sieci.

Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh wlan show drivers

netsh wlan show profile

netsh wlan show networks mode=bssid