Nagły zanik sieci WiFi

(Arekkg1) #1

Witam! Piszę w sprawie dziwnego problemu z moim Tp Link WR740N. Chcac zagrac dzisaj na konsoli w Bf4 w tryb mutli moje ps3 nie połączyło sie z internetem. Bardzo mnie to zdziwilo i postanowilem sprawdzic czy moj nexus 7 polaczy sie z siecia. Doznałem ogromnego szoku, gdy nie moglem tego zrobic. Router nagle przestal dawac sygnal wifi i stracilem siec w domu. Dodam ze internet na komputerze dziala w 100% i wszystko dzialalo jeszcze jakies 15 h temu poniewaz skonczylem korzystac z internetu na mim tablecie ok 1 w nocy. Komputer jest polaczony z routerem kablem ethernet  a moim dostawca internetu jest GAWEX. Co spowodowalo nagly zanik sieci?

Aha i jeszcze jedno, kiedy zmienie pozycje anteny i przystawie tablet bardzo blisko niej to nexus łapie wifi (3 kreski) na jakieś 4 sec poczym siec znika całkowicie. Wszystko stało się w przeciagu kilku godzin snu bez mojej ingerencji. Czy to może oznaczać zepsutą antenę ?

(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku EDYTUJ i opcji Użyj pełnego edytora, który znajdziesz w prawym dolnym rogu swojego posta, dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

Po drugie, w internecie wielkie litery oznaczają krzyk, dlatego też proszę dokonać stosownej korekty.

W przeciwnym razie trafi on do Kosza.

(Longhorn2009) #3

Spróbuj wyłączyć, włączyć ponownie router. Może się tylko zawiesił. Ewentualnie jak nie pomoże spróbuj zresetować ustawienia i skonfigurować go ponownie.