Nagminne wieszanie się komputera

Witam,

Od kilku dni mam dość poważny problem. Po kilku minutach od uruchmienia komputera i połączenia z internetem wiesza mi się komputer. Nie mam możliwości otwierania/zamykania okien, nie mam dostępu do paska, nie mogę otworzyć menu start, zatrzymuje się czas systemowy.

  1. Myśląc że to jakiś trojan pokazałem na forum logi --> logi są czyste.

  2. Od kilku dni co jakiś czas słyszę wyraźne trzeszczenie z jednostki (zasilacz?). Czy może mieć to w ogóle jakikolwiek związek?

  3. Problemy zaczęły sie w momencie przejścia z Neo na Netię. Posiadam modem SAGEM 800 USB (zła konfiguracja? nieodpowiedni port USB?). Obie diody na modemie palą się regularnie…

Czy macie jakiś pomysł/radę ?

Wywal w kosmos aplikację neostrada TP

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Skasuj wszystkie sterowniki od dawnego neta. A propo tej Neti to jak szybki internet oferują ? Lepsza oferta niż neostrada? Samemu też zamierzam się na coś przesiąśc

Ok, ale czy aby na pewno nie będę miał później jakiś problemów z połączeniem z netią, jeżeli usunę aplikację neo i sterowniki do sagema? Nie znam się dokładnie na tym…

Dla mnie korzystniejsza (cenowo i prędkościowo). Przez następny rok placilbym za neostradę 87zl (512kb) a teraz przez rok (umowa) z net24 64zl (opcja 1mb). Chodzi jak dla mnie bez zastrzeżeń, gdyby nie te nieszczęsne “zawiasy”

Pozdrawiam

Wywal wszystko, a potem doinstaluj stery do Sagema i łacz się przez Windows nie przez żadne aplikacje

A jak tam temperatury podzespołów?