Nagminny reset przy właczeniu wygaszacza ekranu


(Grzesiekzurek) #1

Od pewnego czasu komputer zaczoł mi sie resetować gdy włacze np wygaszacz ekranu albo wizualizacje w Windows Media Player , co można z tym zrobić by usunać ten bląd bo to jest uciazliwe ..

z poważaniem Pan_ziomal


(Cosik Ktosik) #2

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii.

Aby dowiedzieć się czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052


(Grzesiekzurek) #3

nie to nie chodzi o to wlaczam i odrazu automatycznie reset zauwalżylem że nawet po odpaleniu WinAVI Video Converter na starcie jest reset... moze to być spowodowane SP3 ?


(Lukaszk 89) #4

A jak było przed instalacją SP3?(Tego Service Packa najlepiej jest instalować na świeży system).

Możesz odinstalować SP3 i zobaczyć czy nadal będzie tak działać...


(Grzesiekzurek) #5

no przes SP3 niby dzialalo bynajmniej od czasu jak zainstalowalem zaczelo cos.sie dziać ..chociaż moze .../ hmmm niedawno padly stery od karty graficznej bo nie bylo pradu i było no w Menadżerze urządzen pokazal sie błąd w Karcie Graficznej z żółtym wykrzyknikiem... wywaliłem całe oprogramowanie od grafy zainstalowalem i wszystko z obrazem ok .. nome to byś ten powod bo to było tego samego dnia co instalowalem SP3 wiec niewiem heh narazie wywale SP3 a potem sie zobaczy co dalej


(Grzesiekzurek) #6

dalej to samo ;/ heh ale wydaje mi sie zem oze powodowac to programik TrueTransparency ktory robi aero glass prawie taki jak w viscie , jak to można zrobić by usunać tą usterke ? nie zaprzestajac używania tego programu...