Nagminny reset przy właczeniu wygaszacza ekranu

Od pewnego czasu komputer zaczoł mi sie resetować gdy włacze np wygaszacz ekranu albo wizualizacje w Windows Media Player , co można z tym zrobić by usunać ten bląd bo to jest uciazliwe …

z poważaniem Pan_ziomal

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii.

Aby dowiedzieć się czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

nie to nie chodzi o to wlaczam i odrazu automatycznie reset zauwalżylem że nawet po odpaleniu WinAVI Video Converter na starcie jest reset… moze to być spowodowane SP3 ?

A jak było przed instalacją SP3?(Tego Service Packa najlepiej jest instalować na świeży system).

Możesz odinstalować SP3 i zobaczyć czy nadal będzie tak działać…

no przes SP3 niby dzialalo bynajmniej od czasu jak zainstalowalem zaczelo cos.sie dziać …chociaż moze …/ hmmm niedawno padly stery od karty graficznej bo nie bylo pradu i było no w Menadżerze urządzen pokazal sie błąd w Karcie Graficznej z żółtym wykrzyknikiem… wywaliłem całe oprogramowanie od grafy zainstalowalem i wszystko z obrazem ok … nome to byś ten powod bo to było tego samego dnia co instalowalem SP3 wiec niewiem heh narazie wywale SP3 a potem sie zobaczy co dalej

dalej to samo ;/ heh ale wydaje mi sie zem oze powodowac to programik TrueTransparency ktory robi aero glass prawie taki jak w viscie , jak to można zrobić by usunać tą usterke ? nie zaprzestajac używania tego programu…